Strona główna / Filmowanie / Studio filmów ślubnych z Bydgoszczy – GRUPA 5D

Studio filmów ślubnych z Bydgoszczy – GRUPA 5D

Studio filmów ślubnych z Bydgoszczy – GRUPA 5D

Studio filmów ślubnych od Grupy 5D

Krótka charakterystyka Firmy: Grupa 5D to kompleksowa oferta dla Par Młodych z Bydgoszczy, składająca się z profesjonalnej fotografii ślubnej oraz wideofilmowania ślubnego.

W ramach usług firmy klient otrzymuje następujące elementy reportażu ślubnego: – fotografia z przygotowań do ślubu – fotografia z ceremonii w świątyni (w kościele) – fotografia ślubna z wesela obejmująca zabawię weselną, taniec, kluczowe elementy wesela, portrety gości i wiele innych kadrów – fotografia ślubna z pleneru wykonywana w uzgodnionym, interesującym miejscu – wideofilmowanie ślubne przygotowań do ślubu, podziękowań dla rodziców, ceremonii ślubnej w kościele, wesele i zabawy gości, film z pleneru ślubnego w ciekawym miejscu lub miejscach (niekoniecznie w Bydgoszczy)

Studio filmów ślubnych - Grupa 5D może pochwalić się dużym zaangażowaniem w proces tworzenia zdjęć, wybierania ciekawych ujęć, profesjonalnej obróbki oraz montażu. W przypadku wideofilmowania ślubnego film zostaje starannie zmontowany i obrobiony za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Grupa 5D używa aparatów i kamer fotograficznych z najwyższej półki, takich marek jak: Canon, Nikon oraz Sony. Na wyposażeniu ma wiele akcesoriów do fotografii i filmowania ślubnego, np. obiektywy, lampy, flycamy, rigi, stablizatory, a nawet drona latającego, który wykona rewelacyjne i wyjątkowe ujęcia z powietrza. W większości przypadków klientami Grupy 5D są osoby zamieszkujące miasto Bydgoszcz, ale Grupa jest w stanie dojechać do miejscowości położonych znacznie dalej od Bydgoszczy, w promieniu nawet 200 km, za niewielką dopłatą za przejazd.

Grupa 5D prowadzi na swojej stronie regularnie aktualizowanego bloga poświęconego w całości zagadnieniom fotografii ślubnej, przygotowań do ślubu, filmowania na ślubu, wydatków ślubnych i tematyki, która z pewnością zainteresuje Parę Młoda. Ciekawe informacje i prace (zdjęcia oraz filmy ślubne) można również znaleźć w wielu popularnych miejscach w Internecie, takich jak portale społecznościowe, fotograficzne, fotoblogi i inne miejsca przeznaczone dla fotografów. Zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą Grupy 5D.

Kontakt do firmy:

Adres: Bydgoszcz Strona firmowa: www.grupa5d.pl Telefon: 507-392-548 E-mail: kontakt@grupa5d.pl

Znajdź Grupa 5D na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia galerii zdjęć ślubnych - Studio fotografii ślubnej z bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony