Strona główna / Małopolskie / Ford A na ślub – STYLRETRO
Ford A na ślub – STYLRETRO

Ford A na ślub – STYLRETRO

Ford A na ślub - STYLRETRO

Ford A na ślub z 1928 roku od STYLRETRO. Krótka charakterystyka Firmy:

Mamy przyjemność zaprezentować "Zabytkowy i Wyjątkowy" samochód do ślubu jakim jest Ford model A w wersji Leatherback Fordor Sedan wyprodukowany w 1928 roku. Podczas renowacji dołożyliśmy wielu starań, aby został on odrestaurowany zgodnie z oryginałem. Cel ułatwiał fakt, iż automobil, poza koniecznymi remontami, nie przechodził gruntownej renowacji. Demontując kolejne elementy odkrywaliśmy podzespoły i części zamontowane jeszcze w 1928 roku przez pracowników fabryki Forda. Pomogło to w zachowaniu na każdym etapie prac ducha lat 20 ubiegłego wieku. Wreszcie, w połowie 2010 roku, po ponad dwóch latach, wszystkie prace zostały zakończone, samochód odzyskał swoją dawną świetność i blask. My odebraliśmy tablice rejestracyjne z Urzędu Komunikacji.

Piękny czerwony lakier podkreśla klasyczną sylwetkę, a chromowane wykończenia nadają pożądanego szyku oraz stanowią znakomite dopełnienie całości. Automobil doskonale oddaje klimat szalonych lat dwudziestych i jako jedyny w kraju, w tej wersji nadwozia, posiada niezaprzeczalny styl retro. Zapewniamy, że samochód dopełni Twoją uroczystość swoim niepowtarzalnym charakterem.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Ze swojej strony oferujemy automobil utrzymany w doskonałym stanie, sprawny technicznie, bardzo dobrze wyposażony oraz profesjonalizm i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z tą perłą historii starej motoryzacji jaką niewątpliwie jest Ford model A. Jeśli zapragniesz spotkania z naszym samochodem w dowolnym miejscu w Polsce, skontaktuj się z nami na pewno do Ciebie dojedziemy.

Kontakt do firmy:

Adres: Kraków Strona firmowa: www.stylretro.eu Telefon: 504-154-846 E-mail: biuro@stylretro.eu

Znajdź Ford A 1928 rok na ślub - STYLRETRO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony