Strona główna / Atrakcje weselne / Super Fotobudka na wesele – ALLIN

Super Fotobudka na wesele – ALLIN

Super Fotobudka na Wesele - ALLIN – Zdjęcia cudownych chwil

Super FOTOBUDKA na wesele od Allin z Rzeszowa

Krótka charakterystyka Firmy: Wiemy, że ślub to jeden z najważniejszych dni Twojego życia i sprawimy żeby był cudowny i niezapomniany. Ta wspaniała atrakcja weselna jaką jest fotobudka ALLIN, zapewni wam wspaniałą zabawę. W ciągu 2 lub więcej godzin Twoi goście będą zachwyceni. Mamy dla was już ponad 150 przebrań! Zdjęcia drukują się w 12 sekund. Dostajecie Super Fotoksiążkę oraz 5-minutowy teledysk!

Działamy na terenie województwa Podkarpackiego, Mazowieckiego oraz Lubuskiego. Jeśli szukasz niezapomnianej atrakcji na Twoje wesele - zapraszamy do współpracy. Powyższy film prezentuje naszą propozycję - fotobudka na wesele Rzeszów, dlatego zachęcamy do oglądania i inspiracji. Ty również możesz mieć fantastyczną, śmieszną, spontaniczną pamiątkę z wesela jaką są zdjęcia wykonane Twoim gościom w rozmaitych przebraniach.

Zadzwoń lub napisz od razu.

Ewentualnie sprawdź najpierw naszego FB/Super Fotobudka Allin. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Super Fotobudka na wesele Allin oraz do współpracy.

Kontakt do firmy:

Adres: Rzeszów, Podkapracie Strona firmowa: http://superfotobudkaallin.pl Telefon: 889-117-548 E-mail: superfotobudkaallin@gmail.com

Znajdź Super fotobudka na wesele ALLIN na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony