Strona główna / Atrakcje weselne / Barman na wesele – SUPERBARMAN
Barman na wesele – SUPERBARMAN

Barman na wesele – SUPERBARMAN

Barman na wesele - SUPERBARMAN

Barman na wesele od SUPERBARMAN Krótka charakterystyka Firmy:

Barman na wesele do wynajęcia. Wystrzałowe drinki przyrządzone przez profesjonalnych i kreatywnych Super-Barmanów to idealne rozwiązanie na imprezę. Nasi Barmani są nie tylko Super precyzyjni w swoich działaniach, ale także zawsze Super przygotowani na każdą okoliczność. Na specjalne zamówienie tworzymy 3-metrowy, obity pikowaną skórą bar, który jest nie tylko królestwem naszych Super Bohaterów, ale także wprowadza do każdego pomieszczenia nutę nowoczesności i oryginalnego stylu. Oferujemy kompleksową obsługę imprez, dbając nawet o najmniejsze szczegóły – od doboru idealnego szkła do koktajli, przez odpowiednie schłodzenie napojów, aż po stworzenie odlotowego drinka z różnorodnymi ozdobami, słomkami, czy przyprawami. Proponujemy również drinki bezalkoholowe – równie pyszne i wystrzałowe!

Barman na wieczory panieńskie i kawalerskie - Ostatnie dni wolności należy odpowiednio celebrować, dlatego swoje usługi świadczymy także na wieczorach panieńskich i kawalerskich! Wybierz Super Ofertę, a kiedy już przyjdzie TEN dzień, możesz wynająć naszych barmanów również na wesele.

Kontakt do firmy:

Adres: ul. Karczewska 37/54, 05-400 Otwock Strona firmowa: www.superbarman.com.pl Telefon:  600-581-426, 793-052-742 E-mail: info@superbarman.com.pl

Znajdź Barman na wesele - SUPERBARMAN na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony