Strona główna / Lubelskie / Ślubny tort w kształcie serca – ŚWIAT TORTÓW
Ślubny tort w kształcie serca – ŚWIAT TORTÓW

Ślubny tort w kształcie serca – ŚWIAT TORTÓW

Ślubny tort w kształcie serca - ŚWIAT TORTÓW

Ślubny tort w kształcie serca od Świata Tortów.

Krótka charakterystyka Firmy:

Tort weselny to szczególny element każdego wesela, podkreślający jego uroczysty charakter i niezwykle szczególny wymiar. Pracownia Cukiernicza Świat Tortów powstała z pasji do cukiernictwa i chęci realizowania słodkich marzeń i oczekiwań klientów. Znakomite wypieki w pracowni powstają w oparciu o niezmienne, tradycyjne receptury na bazie tylko naturalnych surowców. Ręcznie robione słodkości cechuje zawsze wysoka jakość, estetyka oraz dobry smak. To w pracy ludzkich rąk tkwi tajemnica i niepowtarzalność wyrobów pracowni artystycznej świat tortów. Torty weselne w naszej galerii, to tylko inspiracja dla Państwa do zaprojektowania własnego niepowtarzalnego tortu weselnego. Szczególnie istotna dla efektu pracy pracowni cukierniczej Świat Tortów jest staranność wykonania i idąca za tym najwyższa jakość wyrobów, która jest głównym celem na drodze ku zadowoleniu klientów firmy.

Torty tworzone w pracowni posiadają niepowtarzalny smak, kształt oraz dekorację. Torty weselne z zasady niejako powinny cieszyć nie tylko podniebienie, ale także oczy biesiadników. Skosztowanie tortu weselnego ma w sobie coś magicznego, gościom udziela się przez to szczęście i radość państwa młodych. Dlatego te niezwykłe wypieki świat tortów przygotowuje dla swoich klientów także na specjalne życzenie. Oferta pracowni cukierniczej - Świat Tortów jest niezwykle szeroka. Niestandardowe i piękne zarazem dekoracje słodkich dzieł firmy z pewnością każdemu pozostaną na długo w pamięci. Oferta pracowni cukierniczej Świat Tortów skierowana jest w głównej mierze do wymagających klientów, którzy cenią sobie niepowtarzalność smaku, wysoką jakość wypieków, profesjonalizm podejścia oraz łączącą wszystko tradycję.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełną ofertą pracowni cukierniczej Świat Tortów.

Kontakt do firmy:

Dadas Artur Adres: Chełm 22-100, ul.Sienkiewicza 7. Strona firmowa: www.swiattortow.pl Telefon: 601-169-944, 601-169-988, 665-721-835 E-mail: ciastkarnia@swiattortow.pl

Znajdź Ślubny tort w kształcie serca - ŚWIAT TORTÓW na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii torty weselne, Ślubny tort w kształcie serca - ŚWIAT TORTÓW:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony