Strona główna / Atrakcje weselne / Teatr ognia na wesele – NAM-TARA

Teatr ognia na wesele – NAM-TARA

Teatr ognia na wesele - NAM-TARA

Teatr ognia na wesele - NAM-TARA . Krótka charakterystyka Firmy:

Teatr Ognia Nam-Tara istnieje od 2008 roku. W tym czasie firma miała przyjemność wykonać kilkaset pokazów zarówno na scenach ogólnopolskich jak i europejskich. Od początku swojej działalności zespół Nam-Tara skupiał się na stworzeniu niezapomnianego show. Dzięki niezwykle bogatemu doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze oraz otwartości na nowe wyzwania Nam-Tara jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się sztuką manipulacji ogniem. Jako jedni z prekursorów „tańca z ogniem” w Polsce firma stara się propagować tą wspaniałą sztukę poprzez prowadzenie różnego rodzaju warsztatów oraz organizację Bytomskiego Festiwalu Ognia.

Tym co wyróżnia firmę Nam-Tara z pośród innych ofert na rynku są pokazy przygotowywane są przez prawdziwych profesjonalistów, którzy nierzadko przez lata zdobywali doświadczenie na największych scenach polskiego show biznesu. Często występy te przekładały się na nagrody, na czołowe miejsca na największych festiwalach ogniowych w Polsce. Do stworzenia pokazu wykorzystywana jest profesjonalna pirotechnika sceniczna oraz najwyższej jakości konsole pirotechniczne. Firma dąży do maksymalizacji efektu przy jednoczesnej maksymalizacji bezpieczeństwa. Nam-Tara potrafi umiejętnie wkomponować piękno ognia oraz efektów pirotechnicznych w charakter każdego wydarzenia w którym ma przyjemność uczestniczyć, gwarantuje ponadto najwyższą jakość wykonawczą.

Oferta firmy składa się zarówno z ognistych przedstawień teatralnych, pokazów typu Pyroshow jak również UV Led Show. Różnorodność efektów ogniowo-pirotechnicznych, jak również świetlnych wykorzystywanych w pokazach daje widzom niepowtarzalne wrażenia wizualne. Nam-Tara oferuje pokazy weselne, rozrywkowe, orientalne, świąteczne i okolicznościowe. Jako dodatek proponuje płonące napisy z dowolną treścią, unikalne efekty wizualne przedstawiające na przykład logo firmowe oraz szczególnie doceniane w pokazach weselnych - płonące serca, które może zapalić młoda para. Teatr ognia na wesele to bez wątpienia doskonały pomysł. Najwyższa jakość oferowanych przez firmę pokazów pozwoliła jej otrzymać liczne nagrody na ogólnopolskich festiwalach ognia.

Kontakt do firmy:

Adres: Chorzów 41-500 Strona firmowa: www.nam-tara.pl Telefon: 726-310-349 E-mail: teatr@nam-tara.pl

Znajdź Teatr ognia na wesele - NAM-TARA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony