Strona główna / Łódzkie / Zespół muzyczny na zabawę weselną – TAURUS

Zespół muzyczny na zabawę weselną – TAURUS

Zespół muzyczny na zabawę weselną - TAURUS

Zespół muzyczny na zabawę weselną - TAURUS.

Krótka charakterystyka Firmy:

Zespół Taurus składa się z czwórki nietuzinkowych osób, są nimi dwie wokalistki - Basia oraz Anita, oraz dwóch instrumentalistów - Tomek oraz Michał. Basia jest szaloną pasjonatką śpiewu o mocnym głosie, każdą wolną chwilę poświęca szlifowaniu swojego talentu. Dla Anity muzyka i śpiew jest drugą rzeczywistością w której żyje od dziecka i tak jej zostało do dziś. Michał to wirtuoz syntezatora marszczonego (akordeonu) i aranżerów. Tomasz to z kolei szef zespołu, posiadający trzy instrumenty klawiszowe dźwięku i oświetlenia.

Zespół Taurus ustala ze swoimi klientami zarówno program jak i przebieg danej imprezy. Zespół proponuje swoim klientom bardzo obszerny repertuar, za pomocą magii muzyki zabiera w podróż do lat 60'/70'/80'/90' a także współczesnych. Zespół jest otwarty na propozycje klientów dotyczące repertuaru. Zespół gwarantuje, że z jego udziałem każda impreza staje się nie zapomnianym wydarzeniem.

Dekorowanie światłem to bez wątpienia coś nowego na dzisiejszym rynku oprawy wesel. Światło od zawsze przyciągało swym pięknem. To zjawisko, bez którego obejść się nie można. Jeżeli klientom zależy na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem, Taurus zachęca do wykorzystania w tym celu efektu światła. Swoją ofertę firma kieruje do wszystkich podmiotów branży, również do prywatnych odbiorców. Taurus lubi także podejmować nowe wyzwania i chętnie przyjmuje kolejne zlecenia. Taurus buduje fundamenty firmy poprzez terminowość i rzetelność wobec klientów. Należy dodać, że firma dysponuje profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który w nieszablonowy sposób można wykorzystać w dowolnej dla klienta aranżacji. Choć w obecnej chwili dekoracje tego typu nie są jeszcze tak popularne jak na zachodzie Europy, to zataczają coraz szersze kręgi i wprawiają w zachwyt coraz większą rzeszę zadowolonych osób. Oczywiście aranżacja wymaga przemyśleń oraz logistyki. Do oprawy światłem Taurus wykorzystuje ruchome głowice, oświetlacze LED, listwy i pary LED Rgba a również maszyny do mgły/dymu (zarówno "lekkiego" jak i "ciężkiego"), wytwornice do baniek, kratownice aluminiowe, a także technikę laserową. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu i indywidualnemu podejściu do klienta, Taurus może stworzyć wspaniały świetlno-przestrzenny krajobraz, niczym z bajki.

Kontakt do firmy:

Tomasz Klimkiewicz Adres: Łódź. Strona firmowa: www.zespol-taurus.pl Telefon: 696-449-287 E-mail: taurusmusic@wp.pl

Znajdź Zespół muzyczny na zabawę weselną - TAURUS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii zespół muzyczny na zabawę weselną - TAURUS:
TAURUS - dekoracja światłem

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony