Strona główna / Filmowanie / Teledysk ślubny, wideofilmowanie – SYNCHROMEDIA

Teledysk ślubny, wideofilmowanie – SYNCHROMEDIA

Teledysk ślubny, wideofilmowanie - SYNCHROMEDIA

Teledysk ślubny, wideofilmowanie od Synchromedia.

Krótka charakterystyka Firmy:

Teledysk ślubny, wideofilmowanie to jeden z głównych kierunków działalności firmy Synchromedia. Firma posiada doświadczenie w tworzeniu filmów okolicznościowych, ze ślubu i wesela, reportaży z wydarzeń kulturalnych i sportowych. W dorobek firmy wpisują się także relacje z wydarzeń biznesowych. Firma tworzy spoty reklamowe i banery, filmuje lustrzankami DSLR. Propozycja firmy Synchromedia to dynamiczny, nie pozbawiony emocji reportaż filmowy. Pracując dla Pary Młodej firma stara się, aby ich kamery były „niewidoczne” i nie powodowały dodatkowego stresu. Aby nadać charakteru kręconym filmom firma proponuje wykorzystanie ulubionej muzyki ze zbiorów Pary Młodej, co w efekcie podnosi walory emocjonalne takiego typu pamiątki. Aby oglądanie filmów było jeszcze przyjemniejsze każda płyta posiada interaktywne menu, co pozwala szybko odnaleźć ulubiony fragment nagrania. Wszystkie filmy firmy są nagrywane na nośniki DVD lub BD i opatrzone są stosownym nadrukiem. Całość zamknięta jest w ozdobnym etui, które wybierają klienci.

W ofercie firmy znajdują się także reportaże fotograficzne i sesje w plenerze. Tematem zdjęć mogą być uroczystości weselne, rodzinne lub firmowe. Owocem tych prac są tradycyjne albumy lub foto książki. Firma wykonuje również sesje fotograficzne z udziałem fotomodelek i fotomodeli. Synchromedia proponuje swoim klientom reportaże z uroczystości rodzinnych, a w szczególności reportaże ze ślubów i wesel, Komunii Świętych, rocznic oraz urodzin. Wiele osób nie lubi pozować, dla nich tego typu zdjęcia będą miłym zaskoczeniem, tym bardziej że wiele z tych fotografii świetnie pokazuje ich atrakcyjność. Zdjęcie reportażowe wykonane z zaskoczenia, bez wiedzy osoby fotografowanej ujawnia jej prawdziwe, niepowtarzalne emocje.

Sesje plenerowe są przeciwieństwem reportażu. Tutaj każde zdjęcie jest zaaranżowane. Podczas sesji plenerowej firma wykorzystuje walory otoczenia, a dodatkiem są dostarczone przez firmę rekwizyty. W ofercie Synchromedia obecne są sesje tak dzienne jak również nocne. Podczas sesji tak naprawdę to osoby fotografowane decydują o efekcie zdjęcia, firma podpowiada jak i gdzie fotografowani mają się ustawić. Sesje plenerowe są filmowane, a materiał montowany do filmu pamiątkowego jako fragmenty lub osobny teledysk. Wybrane zdjęcia są wywoływane i oprawiane w album lub komponowane do foto książek.

Zachęcamy do zapoznania się z szerszą ofertą firmy Synchromedia.

Kontakt do firmy:

Osoba kontaktowa: Piotr Muszyński Adres: Bydgoszcz 85-124, ul. M. Konopnickiej 1 /49 Strona firmowa: www.wideofilmowaniebydgoszcz.com Telefon: 503 312 832 E-mail: synchromedia@o2.pl

Znajdź Teledysk ślubny, wideofilmowanie - SYNCHROMEDIA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również Fotografia na ślub - SYNCHROMEDIA

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony