Strona główna / Atrakcje weselne / Barman na wesele – ON THE ROCKS BAR
Barman na wesele – ON THE ROCKS BAR

Barman na wesele – ON THE ROCKS BAR

Barman na wesele - ON THE ROCKS BAR

Barman na wesele od ON THE ROCKS BAR Krótka charakterystyka Firmy:

Prężnie rozwijająca się firma, która powstała przede wszystkim z ponad sześcioletniego doświadczenia teoretycznego i praktycznego w gastronomii. Cały czas pogłębiamy naszą wiedzę poprzez pracę w renomowanych restauracjach, klubach nocnych i hotelach. Wieloletnia praktyka zawodowa od młodszego kelnera aż po managera pozwoliła nam na stworzenie solidnej marki i oferty spełniającej wszystkie wymagania naszych gości. Jesteśmy pasjonatami sztuki barmańskiej klasycznej jak również pracy typu flair. Oferujemy jakość i usługi barmańskie na najwyższym poziomie. Posiadamy własne mobilne cocktail bary, pracujemy na własnym sprzęcie barmańskim i to na terenie całego kraju.

On the rocks znaczy z angielskiego „na skałach”, w barmaństwie „na lodzie”. Jest to napój bardzo podobny do Glace, prosty w wykonaniu i bardzo popularny na świecie short drink. Przygotowuje się go w szklance typu old fashioned do której dodaje się 2-3 kostki lodu, wlewa się określoną wódkę (brandy, gin, rum, vodka, whisky). Dla szybszego ochłodzenia miesza się wiosełkiem (stirrerem). Na życzenie można dodać twist ze skórki cytrynowej.

Profesjonalna obsługa barmańska na Twoim Weselu. W tym jedynym i najważniejszym dniu. Chcesz zaimponować swoim gościom? Szukasz dodatkowych atrakcji dla najbliższych? Potrzebujesz barmana z On The Rocks Bar z pasją i pracą na najwyższym poziomie.

Kontakt do firmy:

Wojciech Radoszewski Adres: Trójmiasto - Gdańsk Strona firmowa: www.ontherocksbar.pl Telefon: 733-907-900 E-mail: biuro@ontherocksbar.pl

Znajdź Barman na wesela - ON THE ROCKS BAR na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony