Strona główna / Biżuteria ślubna / Własnoręcznie wykonane obrączki – WASZE OBRĄCZKI

Własnoręcznie wykonane obrączki – WASZE OBRĄCZKI

Własnoręcznie wykonane obrączki - WASZE OBRĄCZKI

Własny projekt i wykonanie obrączek ślubnych z Wasze Obrączki. Krótka charakterystyka Firmy:

Jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie najbardziej osobistych obrączek świata to firma Wasze Obrączki jest idealnym wyborem. Tutaj, zrobisz je sam, wg własnego pomysłu, uznania i własnoręcznie. Cała przygoda odbywa się w warszawskiej pracowni złotniczej, pod opieką doświadczonych artystów złotników. Obrączki, które powstaną będą niepowtarzalne, jedyne i przez was wymarzone. Artyści również mogą wykonać obrączki na zamówienie, zgodnie z dostarczonym pomysłem czy projektem. Własny projekt i wykonanie obrączek to rewelacyjne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie unikatowość.

W warsztacie złotniczym obrączki najpierw są robione ze srebra, z udziałem narzeczonych, dopiero po lekcji z prawdziwego złota. Obrączki srebrne są oczywiście prezentem i pamiątką wspólnej pracy nad waszymi obrączkami.

Cena własnoręcznie wykonanych obrączek zależy od ilości i póby urzytego złota. Ostatecznie jest podobna do ceny obrączek kupionych u jubilera. Jednak obrączki wykonywane przez artystów na zamówienie, są odrobinę tańsze, niż przy wspólnej lekcji złotnictwa. Wykonane obrączki są cechowane w Urzędzie Probierczym, a koszt tej usługi jest wliczony. Należy pamiętać, że obrączki do ocechowania trzeba pozostawić na minimum dwa dni.

Na życzenie narzeczonych artyści złotnicy grawerują na obrączkach dowolne napisy, odciski palca, czy wykresy pracy serca. Obrączki do grawerowanie trzeba pozostawić na minimum trzy dni.

Wasze Obrączki gwarantuje 100% satysfakcję lub zwrot pieniedzy. Z usługi można również w każdej chwili zrezygnować.

Głosami czytelników ślubnego bloga "Bridelle" zwyciężyli w plebiscycie "Trendsetters 2013" oraz w "Trendsetters 2014" w kategorii OBRĄCZKI.

Kontakt do firmy:

Marcin Gronkowski i Jan Suchodolski - czołowi polscy projektanci biżuterii, lauteaci licznych konkursów złotniczych. Swoje prace pozostawili w licznych kolekcjach muzealnych oraz prywatnych.

Adres: Warszawa, ul. Narbutta Strona firmowa: www.waszeobraczki.pl Telefon: 533-003-571 E-mail: waszeobraczki@gmail.com

Znajdź Własny projekt i wykonanie obrączek - WASZE OBRĄCZKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony