Strona główna / Filmowanie / Filmowanie ślubów i wesel – WERA-MIX

Filmowanie ślubów i wesel – WERA-MIX

Filmowanie ślubów i wesel - WERA-MIX

Filmowanie ślubów i wesel Lublin z agencją fotograficzno-filmową WERA-MIX. Krótka charakterystyka Firmy:

Film z uroczystości zaślubin oraz fotografia ślubna są jak utrwalenie uczuć i emocji towarzyszących w tym ważnym dniu. Firma Wera-Mix powstała właśnie po to, by każdy mógł zachować te szczególne chwile nie tylko w pamięci, ale również w formie zdjęć i filmu. Kamerzyści i fotografowie z Wera-mix lubią wyzwania i podejmowanie się różnych, nawet najbardziej wyszukanych i wymyślnych zleceń. W pracę wkładają całe swoje serce, dlatego sprawia im nieopisaną satysfakcje. Firma oferuje maksimum optymistycznej pozytywnej energii, realizację zadań na bardzo wysokim poziomie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Filmowanie ślubów i wesel oraz fotografia ślubna może być naprawdę profesjonalna, a przekonasz się o tym zapraszając na swoją sesję ślubną firmę Wera-mix.

Wera-mix świadczy swoje usługi już od 20 lat. Zdobyła ogromne doświadczenie nie tylko pracująz z osobami indywidualnymi, ale również instytucjami. Dobrze wie, jak kompleksowo i profesjonalnie zrealizować sesję zdjęciową, czy filmowe wspomnienia ze ślubu. Profesjonalny sprzęt dodatkowo jest wspomagany przez statywy, kran kamerowy, czy steadycam. Profesjonalna i fachowa ekipa kamerzystów i fotografów dołoży wszelkich starań, aby produkcja prezentowała najwyższą jakość. Operator kamery oraz fotograf podczas realizacji sesji z uroczystości i pleneru dużą wagę przywiązuje do Pary Mlodej, jej sugestii, życzeń, może podjąć się wszelkiego rodzaju nowatorskim incjatywom i wyzwaniom. Firma swoje usługi świadczy głównie na terenie województwa lubleskiego, ale również na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy prezentowaną na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Józef Przybysz Adres: Lublin - Turka Strona firmowa: www.weramix.pl Telefon: 604-593-537 - Józef, 668-451-637 - Ania E-mail: weramix@gmail.com

Znajdź Filmowanie ślubów i wesel - WERA-MIX na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii filmowanie ślubów i wesel Lublin, Fotografia ślubna - WERA-MIX:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony