Strona główna / Lubelskie / Wesele w hotelu – SKALA

Wesele w hotelu – SKALA

Wesele w hotelu - SKALA

Wesele w hotelu Skala w Białej Podlaskiej

Krótka charakterystyka Firmy:

Trzygwiazdkowy Hotel Skala składa się z zabytkowej części, która została poddana gruntownej renowacji i oddana do użytku w 2010 jako restauracja oraz części hotelowej dobudowanej w roku 2011. Hotel, od początku swojego istnienia funkcjonowała pod tą nazwą. Historia budynku sięga roku 1927, w którym położony został kamień węgielny. W 1932 roku obiekt został oddany do użytku. W części parterowej mieścił się Dom Strażaka, a na pierwszym piętrze znajdowała się sala teatralna w której tętniło życie kulturalne miasta.

Hotel Skala dysponuje w sumie 22 pokojami. W ofercie hotelu znajdują się pokoje: jedno lub dwuosobowe oraz apartamenty rozmieszczone na trzech kondygnacjach. Utrzymane są w subtelnej tonacji barw, przy zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, mebli i dodatków, tak aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie.

Wesele w hotelu to poważne przedsięwzięcie. W celu zorganizowania wymarzonego wesela, hotel od pierwszego spotkania stara się budować partnerskie relacje z swoimi gośćmi. Chętnie doradza oraz proponuje ciekawe rozwiązania. Decydując się na wesele w Hotelu Skala klienci mogą mieć pewność, że najważniejszy dzień w życiu przebiegnie zgodnie z planem. Hotel zadba o najdrobniejszy szczegół. Przy organizacji wesela kluczową kwestia jest przyjemność podniebienia. Hotel zapewnia, że kuchnia jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego podniebienia. Warty podkreślenia jest fakt, że kucharze na czele z Szefem Kuchni wykonują swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Zarówno miłośnicy wykwintnych dań oraz zwolennicy tradycyjnej kuchni znajdą coś dla siebie. Wychodząc naprzód oczekiwaniom najbardziej wymagających gości, oferujemy przestronną oraz stylowo urządzona sala balowa, która podkreśli uroczysty charakter tak ważnego dnia.

Kontakt do firmy:

Adres: Biała Podlaska 21-500, ul. Artyleryjska 1 Strona firmowa: www.skalabp.pl Telefon: (83) 344-76-76 E-mail: hotel@skalabp.pl

Znajdź Hotel Skala na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

HOTEL SKALA – pokoje dla gości weselnych

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony