Strona główna / Kujawsko-pomorskie / Weselny zespół muzyczny – KRIS BAND

Weselny zespół muzyczny – KRIS BAND

Weselny zespół muzyczny - KRIS BAND

Weselny zespół muzyczny z Przechlewa - KRIS BAND Krótka charakterystyka Firmy:

Jeżeli szukacie Państwo zespołu muzycznego na wesele, który w profesjonalny sposób ubarwi muzycznie to niezwykłe wydarzenie, wówczas weselny zespół muzyczny - Kris Band będzie doskonałym wyborem, który bez wątpienia nie zwiedzie nikogo.

Zespół Kris Band zaliczyć można w poczet grup muzycznych z bardzo bogatym repertuarem i doświadczeniem estradowym. Kris Band poprzez doskonałą muzykę oraz humor poprowadzi wesele tak, by ten magiczny dzień zarówno Młodej Parze, jak również ich gościom utkwił w pamięci na długo jako kwintesencja doskonałej zabawy przy nie tylko znanych, a również lubianych przebojach ostatniego 50-lecia, piosenkach biesiadnych i wyjątkowo oryginalnych zabawach.

Zespół gra między innymi podczas: różnego rodzaju wieczorków, festynów, zabaw, uroczystości weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Weselny zespół muzyczny świadczy również usługi w zakresie nagłaśniania różnego rodzaju imprez plenerowych jak i w obiektach zamkniętych.

Do każdego zlecenia zespół podchodzi w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem, tak aby zapewnić swoim klientom jak najwyższy poziom muzyczny oraz artystyczny wykonywanych usług. Do głównych atutów zespołu zaliczyć można: bogatą ofertę muzyczno-artystyczną, doświadczenie i profesjonalizm, wysoką kulturę osobistą oraz poziom muzyczno - artystyczny, solidność, rzetelność oraz punktualność, pogodę ducha, a także dobry humor niezależnie od zaistniałych okoliczności.

Podstawowy skład zespołu Kris Band stanowi duet damsko - męski, ale w celu zapewnienia jak najlepszej oprawy, na przykład podczas imprez plenerowych, jak również na życzenie klienta zespół korzysta z usług doświadczonego i zaprzyjaźnionego z zespołem wodzireja, konferansjera, prezentera muzycznego i realizatora dźwięku w jednej osobie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zespołu Kris Band.

Kontakt do firmy:

Adres: Przechlewo 77-320, ul. Człuchowska 5 Strona firmowa: www.zespolkrisband.cba.pl, www.facebook.com/zespolkrisband Telefon: 604-245-964 E-mail: krisband@o2.pl

Znajdź Weselny zespół muzyczny - KRIS BAND na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony