Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje gościnne Kazimierz Dolny – WIATRAKOWO

Pokoje gościnne Kazimierz Dolny – WIATRAKOWO

Pokoje gościnne Kazimierz Dolny - WIATRAKOWO

Pokoje gościnne Kazimierz Dolny - WIATRAKOWO.

Krótka charakterystyka Firmy:

Wiatrakowo to siedlisko o ponad stuletniej tradycji. Położone jest w pobliżu jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce – Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Oferuje gościnę ludziom ceniącym sobie spokój, ciszę, naturalność i domową atmosferę. Wiatrakowo znajduje się na jednym z najwyższych w okolicy wyniesień. Kiedyś stał na nim także wiatrak, stąd nazwa tego urokliwego miejsca. W skład siedliska wchodzą między innymi stary drewniany dom z werandą, oraz nowy, który jest równie uroczy, bardzo komfortowy z dużym, przestronnym kamiennym tarasem. Przy wzmiankowanych domach znajduje się między innymi stara stodoła, a także drewutnia i warsztat wikliniarski. W sąsiedztwie zabudowań swoje miejsce ma także ogród, rozległy orzechowy sad, stuletnie rozłożyste modrzewie. A wszystko to z trzech stron otoczone jest przez wąwozy oraz las. Wiatrakowo jest bez najmniejszego wątpienia doskonałym miejscem na wypoczynek nie tylko od codziennych trudów ale także doskonale się sprawdza, jako miejsce gdzie mogą przenocować goście po trudach ślubu i zabawy weselnej. Niesamowity klimat tego miejsca w znaczącym stopniu przyczyni się do tego aby zapomnieć o wcześniejszym zmęczeniu.

Dla swoich gości Wiatrakowo ma przygotowane wyjątkowo urokliwe pokoje, każdy z nich posiada własną, oddzielną łazienkę, a także wspólne salony z kominkiem a również jadalnię. Nowy dom może być wynajmowany także na szkolenia, seminaria. Warto również dodać, że Wiatrakowo może zorganizować dla swoich klientów imprezy integracyjne takie jak: bale, święta, przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe. Jak zapewniają właściciele Wiatrakowo jest po to, by spełniać marzenia swoich klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą Wiatrakowa.

Kontakt do firmy:

Adres: Kazimierz Dolny 24-120, Cholewianka 60. Strona firmowa: www.wiatrakowo.pl Telefon: 606-667-186 E-mail: kontakt@wiatrakowo.pl

Znajdź Pokoje gościnne Kazimierz Dolny - WIATRAKOWO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony