Strona główna / Biżuteria ślubna / Wisiorek ślubny sutasz – MARGITA
Wisiorek ślubny sutasz – MARGITA

Wisiorek ślubny sutasz – MARGITA

Wisiorek ślubny sutasz - MARGITA

Wisiorek ślubny sutasz od Margity Radziewicz. Krótka charakterystyka Firmy:

Margita swoją sztukę zaczęła tworzyć w 2010 roku. Biżuteria sutaszowa jest bardzo przyjemna do noszenia oraz idealnie komponuje się z suknią ślubną np. wisiorek ślubny sutasz. Jest doskonałym kolorystycznym dodatkiem do stroju Panny Młodej, uzupełniającym jej piękno w dniu ślubu. Margita kolczyki ślubne sutaszowe wykonuje z niezwykłą precyzją i oddaniem, aby ta niszowa biżuteria była dla każdej kobiety wyjątkowa i idealna. Proces tworzenia tych niezwykłych dzieł jest bowiem w istocie niezwykły. Artystka wyobraża sobie osobowość kobiety i impulsy jakimi kreuje swój świat. Na każdym etapie tworzenia artystka jest otwarta na wszystko to, co przyniesie jej wyobraźnia, pomimo naszkicowania kilku projektów nie zawsze udaje się przekonać do któregokolwiek z nich. Takie podejście gwarantuje niepowtarzalność tworzonych dzieł. Czasem artystka decyduje się na zupełnie inne podejście, które określić można jako indywidualna wizja artysty - nieujednorodnienie artystka zaczyna od szycia, które w przypadku wykonywanych dzieł jest niezwykle czaso- i pracochłonne. Taka praca wymaga dużej dozy cierpliwości dla długiego procesu szycia, precyzji dla uzyskania doskonałego i niepowtarzalnego efektu, delikatności w stosunku do kapryśnego materiału. Zdarza się, że w trakcie szycia pojawi się krzywizna, wówczas konieczne jest ostrożne prucie, a następnie ponowne zszywanie ze sobą poszczególnych elementów. Artystka lubi wykonywać dwa kolczyki jednocześnie, dzięki temu widzi i ocenia je wtedy jako całą kompozycję. Dalsze części kolczyków powstają etapami, ostatecznie dąży się do otrzymania formy lekko rozszerzającej się ku dołowi.

Projekty Margity są sygnowane jej wyszywanym znakiem firmowy, dlatego też możesz mieć pewność, że kolczyki ślubne sutaszowe tej artystki będą oryginalne, prześliczne i certyfikowane - certyfikatem autentyczności. Dodatkowo do każdego kompletu biżuterii sutaszowej dołączone jest szyte na miarę etui.

Kontakt do firmy:

Adres: Strona firmowa: www.margita.eu / www.margitaradziewicz.blogspot.com Telefon: +48 792-413-111 E-mail: margita@margita.eu

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Wisiorek ślubny sutasz -  MARGITA RADZIEWICZ:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony