Strona główna / DJ na wesele / Wodzirej z pasji do zabawiania – FANTOMASZ

Wodzirej z pasji do zabawiania – FANTOMASZ

Wodzirej z pasji do zabawiania - FANTOMASZ

Wodzirej z pasji do zabawiania - FANTOMASZ

Krótka charakterystyka Firmy:

Fantomasz - wodzirej z pasji do zabawiania posiada predyspozycje do rozbawiania ludzi i rozkręcania imprez. Połączył więc swoją pasję z pracą, co sprawiło, że praca ta sprawia mu ogromną przyjemność. Kultura osobista, oraz nienaganny wygląd wodzireja, a przede wszystkim życzliwe podejście do gości to główne atuty wodzirej z pasji do zabawiania, który wszystko czyni z wyczuciem i smakiem. Wykorzystując rozmaite peruki, przebrania i podstawowe kroki do wspólnych tańców wywołuje uśmiech wśród uczestników imprez. W połączeniu z odpowiednio dobraną muzykę, własnym nienagannym sprzętem oraz światłem sprawia, że zabawa zapada w pamięć gości weselnych na długo. Podczas wesel i oczepin nie prowadzi zabaw ośmieszających, wprowadzających gości w zakłopotanie czy zażenowanie, a takie które jednocześnie rozśmieszą i rozbawią.

W zależności od gustu Państwa Młodych oraz ich gości serwuje muzykę różnych gatunków. Uwzględniam, dedykacje, utwory na życzenie. Fantomasz wodzirej z pasji do zabawiania na bieżąco obserwuje reakcje gości i odtwarza piosenki przy których bawią się najlepiej. Na weselach nie pozwala nudzić się dzieciom, dzięki tańcom z serii „Mini mini”, zabaw z chustą oraz innym formom rozrywki dla dzieci.

Cena za usługi wodzireja z pasji do zabawiania, jest ustalana indywidualnie, zależy od miejscowości, w której impreza się odbędzie, czasu jej trwania, liczby gości, rodzaju zamówionej usługi itp.

Fantomasz ustala przebieg imprezy z klientami, a dzięki bogatemu doświadczeniu może podpowiedzieć różne ciekawe rozwiązania organizacyjne. Współpracuje z muzykami, grającymi na akordeonie lub innych instrumentach muzycznych, w zależności od zapotrzebowania np. przy błogosławieństwie, czy biesiadzie w trakcie wesela.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wodzirej z pasji do zabawiania - FANTOMASZ.

Kontakt do firmy:

Fantomasz Media Art, Tomasz Furtak Adres: Strona firmowa: www.fantomasz.pl Telefon: 530-083-083 E-mail: wodzirej@fantomasz.pl

Znajdź Wodzirej z pasji do zabawiania - FANTOMASZ na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony