Strona główna / DJ na wesele / Wodzirej na wesele – WODZIREJ

Wodzirej na wesele – WODZIREJ

Wodzirej na wesele - WODZIREJ

Wodzirej na wesele - WODZIREJ

Krótka charakterystyka Firmy:

Wodzirej wraz z DJ to doskonałe połączenie na udaną zabawę weselną. Doświadczenie zdobyte jako muzycy, soliści i konferansjerzy procentuje w czasie prowadzenia imprez każdego charakteru. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, grupa zainwestowała w najlepszej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie sceniczne. Zestawy nagłośnieniowe zawsze dobierane są do ilości gości i preferencji zleceniodawcy. Jako nieliczni na rynku zawsze korzystają z dwóch zupełnie niezależnych zestawów nagłośnieniowych - podstawowego oraz awaryjnego w razie nieprzewidzianych sytuacji, lub grają na żywo.

Dekorowanie sal światłem, realizowane jest za pomocą specjalnego oświetlenia sceniczno-architektonicznego i sterownika za pomocą którego sterujemy światłem  w czasie rzeczywistym. Dzięki takiej technologii, każdą salę zmieniają w wyjątkowe i wręcz bajkowe miejsce. To oferta dla wszystkich, którzy chcą mieć wpływ jak ma wyglądać miejsce do którego zapraszają swoich gości. DJ i Wodzirej na wesele Gwarantuje elastyczność, profesjonalne podejście, własny transport, nienaganną kulturę osobistą, bogaty repertuar oraz głowy pełne pomysłów na dobrą i udaną zabawę.

Wodzirej na wesele oferuje nowoczesną formę zabawy weselnej przy muzyce puszczanej z płyt przez dj-a, oraz prowadzenie zabawy weselnej przez wodzireja, który zadba o właściwy przebieg całej imprezy. Wodzirej na wesele prezentuje wyłącznie znane i oryginalne wykonania utworów, które doskonale zna każdy uczestnik wesela. Daje to gościom większą motywację, aby pojawić się na parkiecie. Posiada bogaty repertuar łączący różne style i gatunki muzyczne, w którym nie brakuje tradycyjnych hitów weselnych. Skupia się na zabawach, przeprowadzanych w trakcie wesele, co integruje i bardziej przypada do gustu gościom weselnym. Największą domeną imprezy prowadzonej przez dj i wodzireja jest różnorodność muzycznego repertuaru.

Podczas zabawy weselnej Para Młoda może wpływać na jej przebieg, np. kiedy sytuacja na weselu wymaga charakterystycznego repertuaru, nie zaplanowanej wcześniej wyjątkowej dedykacji, czy pojawienie się atrakcji niespodzianki. Rodzaj przywitania gości na Sali weselnej jest ustalany wcześniej z nowożeńcami, podobnie oprawa muzyczna pierwszego tańca, repertuar oraz rodzaje zabaw. W ofercie posiadamy również pakiet zabaw dla dzieci, aby goście, którzy przybyli ze swoimi pociechami mogli oddać się beztroskiej zabawie.

Kontakt do firmy:

Grzegorz Chodelski Adres: 26-630 Jedlnia Letnisko, Groszowice 210 (okolice Radom) Strona firmowa: www.wodzirejnawesele.pl Telefon: 668-327-025 E-mail: gchodelski@o2.pl

Znajdź Wodzirej na wesele - WODZIREJ na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony