Strona główna / Lubelskie / Różany tort weselny – CUKIERNIA ZBYSZEK
Różany tort weselny – CUKIERNIA ZBYSZEK

Różany tort weselny – CUKIERNIA ZBYSZEK

Różany tort weselny - CUKIERNIA ZBYSZEK

Różany tort weselny od Cukierni Zbyszek. Krótka charakterystyka Firmy:

Cukiernia "Zbyszek" jest firmą wywodząca się z długiej tradycji i pasji tworzenia słodkich dzieł sztuki. Od 1937 roku wciąż są udoskonalane przepisy, jak również  opracowywane są całkowicie nowe. W wypiekach Cukierni Zbyszek można  znaleźć zarówno odzwierciedlenie światowych trendów, jak i wyjątkowy smak domowych słodkości. Cukiernia dba o szczegóły, od najwyższej jakości naturalnych składników, po atrakcyjny wygląd, tak aby we wszystkim, co tworzą można odnaleźć coś wyjątkowego. Warto także dodać, że cukiernia bardzo poważnie podchodzi do smaku produkowanych ciast, w tym przypadku tortów i wypieków, dbając tym samym o dobre samopoczucie i  zdrowie swoich klientów. Co szczególnie istotne, w swoich wyrobach Cukiernia Zbyszek nie szuka zysków polegających na oszczędnościach surowcowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Cukiernia Zbyszek umożliwia korzystanie z kompozytora ciast, także tortów weselnych. Z jego pomocą klienci mają możliwość kompozycji wybierając spośród szerokiej gamy smaków tortów na wesele, zarówno śmietanowych jak również kremowych.

Cukiernia Zbyszek oferuje szeroki asortyment i ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia dowóz, obsługę, również wszelkie niezbędne akcesoria. Wykonywane przez cukiernie torty mogą zawierać logo, figurki, napisy przez co stają się niepowtarzalne i wyjątkowe. Cukiernia dokłada starań aby ciasta były pokrojone na małe porcje i opakowane w papilotki odpowiednim nadrukiem - takie rozwiązanie świetnie sprawdza się na bankietach i przyjęciach weselnych. Cukiernia Zbyszek zapewnia kompleksową i wykwalifikowaną obsługę, a również atrakcyjne formy płatności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą weselnych tortów Cukierni Zbyszek. Zaprezentowany w tym miejscu różany tort weselny jest tylko jedną z szerokiej gamy propozycji Cukierni Zbyszek. Ufamy, że każdy znajdzie w ofercie cukierni coś, co zwróci jego uwagę.

Kontakt do firmy:

Adres: Lublin 20-068, ul. Leszczyńskiego 19. Strona firmowa: www.cukierniazbyszek.pl Telefon: 81 533-48-38, 515-269-914 E-mail: info@cukierniazbyszek.pl

Znajdź Cukiernie Zbyszek na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych tortów weselnych CUKIERNI ZBYSZEK:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony