Strona główna / Kujawsko-pomorskie / Zespół na wesele – ATUT

Zespół na wesele – ATUT

Zespół na wesele - ATUT

Zespół na wesele Włocławek - ATUT Krótka charakterystyka Firmy:

Zespół muzyczny Atut prowadzi swoją działalność w okolicach Włocławka w województwie kujawsko-pomorskim od roku 2002. Zespół składa się tylko z doświadczonych muzyków z wieloletnim doświadczeniem w muzyce.

Instrumenty używane przez zespół na wesele Atut to między innymi:

  • Akordeon,
  • Keyboard,
  • Gitara elektro-akustyczna,
  • Tamburyn.

Zespół na wesele Atut dokłada wszelkich starań, aby muzyka sprawiała przyjemność nie tylko gościom. Elastycznie podchodzi do kwestii repertuaru, przygotowując się z utworów, które wybierze Para Młoda. Motto zespołu brzmi: grać tak, aby muzyka sprawiała przyjemność nie tylko gościom, ale również samemu zespołowi. Zespół gra głównie na weselach, balach, studniówkach, bankietach, głównie po prostu tam, gdzie ludzie chcą się dobrze pobawić.

Zasadniczym atutem tego zespołu na wesele jest prowadzenie Biesiady weselnej, gdzie przy stołach grane są znane i lubiane przez gości utwory biesiadne, takie jak: Szła dzieweczka, Hej sokoły, Głęboka studzienka, repertuar zespołu muzycznego jest rzecz jasna o wiele szerszy. Zabawa przy stołach to świetna rozrywka zarówno dla pary młodej jak również dla gości. Pozwala na szybką integrację oraz na wykazanie się gości w kwestii wokalnej (w tym celu udostępniane są między innymi mikrofony bezprzewodowe). Wiadomym jest, że jedni lubią potańczyć, a inni preferują pośpiewać, zespół Atut daje tą niepowtarzalną możliwość zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych na weselu. Wspólne biesiadowanie zadowala nie tylko starsze pokolenie, ale także daje wiele radości młodemu pokoleniu, które jeszcze długo wspomina niezapomnianą weselną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą muzyczną zespołu Atut.

Kontakt do firmy:

Adres: Zespół na wesele - ATUT - Włocławek, Toruń Strona firmowa: www.atut.hbfy.pl Telefon: 502 252 182 Wioletta - Włocławek, 660 544 046 Marta - Toruń E-mail: mojegrania@gmail.com zwioletta73@gmail.com m.skarbi89@gmail.com

Znajdź zespół na wesele - ATUT na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zespół na wesele

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony