Strona główna / Kujawsko-pomorskie / Zespół weselny – ZAWAŁ

Zespół weselny – ZAWAŁ

Zespół weselny - ZAWAŁ

Zespół weselny ZAWAŁ - Nasz Klient - nasz Pan!!!

Krótka charakterystyka Firmy: Witam na moim profilu. Cieszę się że po długich poszukiwaniach w końcu trafiliście na właściwą firmę pod kątem Foto – Wideo – Music 🙂 Trochę może o wybranej przez Was – najlepszej w regionie 😉 Dobrze – teraz może trochę poważniej 🙂 Nasi klienci cenią nas za: – muzykalność. W zespole śpiewają dwa wokale – żeński i męski. Oprócz głównego instrumentu keybordu Ketron – Audya, pojawiają się instrumenty typowo weselne, czyli akordeon i saksofon tenorowy.

– odpowiednio dobrany, szeroki repertuar. Utwory dobierane są na bieżąco, w zależności od sytuacji, "wytrzymałości fizycznej" gości i ich upodobań muzycznych. Zaczynając od utworów dla "wcześniej urodzonych", kończąc na nowościach. Śpiewamy w języku polskim, angielskim i francuskim. Nie stronimy od muzyki Disco – Polo – staramy się grać różnorodnie.

– bardzo dobry kontakt z gośćmi. Poprzez żarty i dowcipne komentarze szybko udaje nam się nawiązać dobry kontakt z gośćmi, co pozwala na angażowanie do aktywnego uczestnictwa w zabawie. Konkursy, wspólne śpiewanie przy stole, przy akompaniamencie akordeonu i saksofonu to element, który wyróżnia nas wśród konkurencji.

– bardzo dobre brzmienie. Nasz główny instrument, keybord Ketron – Audya, to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy instrument w swojej klasie. Wysoka jakość emitowanego dźwięku to zasługa każdego "ogniwa" w muzycznym "łańcuszku", poczynając od profesjonalnych mikrofonów Sennheiser, poprzez cyfrowy mikser Presonus, na nagłośnieniu RCF kończąc.

– profesjonalne oświetlenie, dekoracja światłem. Jesteśmy w stanie oświetlić nie tylko scenę, ale również salę weselną. Posiadamy dużą ilość oświetlenia LED-owego, trawersy, statywy. Młode pary mają możliwość określenia swoich preferencji kolorystycznych.

– indywidualne podejście do każdego klienta. Za każdym razem – nie później niż tydzień przed godziną "0" :), czasami przez kilka godzin, omawiamy szczegółowy "scenariusz" imprezy. Bierzemy pod uwagę sugestie klientów, równocześnie podparci wieloletnim doświadczeniem, sugerujemy ciekawe rozwiązania.

– własny transport. Jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek kraju. Dojazd do 50 km w cenie usługi.

– kompleksowe usługi. Najczęściej – 90% naszych klientów wybiera pakiet usług – zespół muzyczny – wideo – foto. Nasza ekipa to zgrana grupa pracująca ze sobą od wielu lat, wzajemnie się uzupełniamy i wspomagamy – daje to gwarancję zadowolenia klienta.

Jedno jest pewne u NAJLEPSZYCH i WYJĄTKOWYCH – czyli u Was – pracują tylko NAJLEPSI i WYJĄTKOWI czyli MY!!! W dodatku tacy skromni 😉 😉 😉 Do zobaczenia! 🙂

Kontakt do firmy:

Adres: Łąkorz Strona firmowa: http://zawal.info Telefon: 604 086 355 E-mail: zawal@post.pl

Znajdź Zespół weselny - ZAWAŁ na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Jeden komentarz

  1. Dobry zespół muzyczny – oznaka wspaniałej zabawy!

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony