Strona główna / Śląskie / Zespół weselny – ZESPÓŁ AKWEN

Zespół weselny – ZESPÓŁ AKWEN

Zespół Muzyczny AKWEN

Zespół Weselny - Zespół Muzyczny Akwen

Krótka charakterystyka Firmy: Zespół weselny Akwen oferuje profesjonalną obsługę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.Jeżeli planujesz zorganizować udaną imprezę – przyjęcie weselne, studniówkę, bal sylwestrowy, bankiet, festyn, urodziny lub każdą inną i szukasz dobrego zespołu muzycznego to właśnie Zespół weselny Akwen zapewnia niezapomniane wspomnienia muzyczne. Posiadamy bardzo szeroki repertuar polski i zagraniczny. W wykonaniu zespołu Akwen usłyszysz utwory dla wszystkich, w każdym przedziale wiekowym.Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.Gramy wyłącznie największe przeboje z lat 60, 70, 80, 90-tych, aż do współczesnych najnowszych przebojów.

Zespół weselny Akwen to nie tylko muzyka ale również wodzirej,który poprowadzi zabawy,konkursy,oczepiny i sprawi że goście bez względu na wiek będą się dobrze bawić.Do tego co robimy podchodzimy bardzo poważnie,dlatego każda impreza z nami jest udana o czym świadczą opinie naszych Klientów.Oferta zespołu Akwen skierowana jest nie tylko do par organizujących wesele ale do wszystkich którzy planują jakąkolwiek imprezę okolicznościową.Jesteśmy doświadczonym zespołem muzycznym,zagraliśmy już setki różnego rodzaju imprez. Wiemy, jak zapewnić dobrą atmosferę i zachęcić gości do zabawy.Nasz bogaty repertuar, podczas imprezy dopasowujemy do oczekiwań i gustów gości. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt do firmy:

Adres: Sosnowiec ul. Wybickiego 7/76 Strona firmowa: http://akwen.cba.pl Telefon: 507-100-024 E-mail: grzegorz-witek1@wp.pl

Znajdź Zespół Muzyczny Akwen na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zespół Weselny - Zespół Muzyczny Akwen, zespoły weselne,

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony