Strona główna / Biżuteria ślubna / Ceramiczne kolczyki ślubne – ZU DESIGN
Ceramiczne kolczyki ślubne – ZU DESIGN

Ceramiczne kolczyki ślubne – ZU DESIGN

Ceramiczne kolczyki ślubne - ZU DESIGN

Ceramiczne kolczyki ślubne hand-made od ZU DESIGN Krótka charakterystyka Firmy:

Zu Design Zuzanny Żylińskiej to prześliczna ceramiczna biżuteria ślubna, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Swoje produkty sprzedaje poprzez sklepy internetowe, swojej stronie oraz podczas różnego rodzaju wydarzeń takich jak targi mody, targi ślubne czy rękodzielnicze. Zu Design jest marką ręcznie robionej ceramicznej biżuterii w nowym i ekskluzywnym stylu. Jest ona oryginalna, niepowtarzalna, a zarazem klasyczna i elegancka. Charakteryzuje się mnogoscią drobiazgowych wzorów wykonanych z wyjątkową precyzją.

Flagową kolekcją którą może poszczyciś się Zu Design jest kolekcja "Little Pleasures", prezentuje wzory drobniutkich kolczyków na każdą okazję. Zu Design tworzy również ceramiczne spinki do mankietów i długie ceramiczne kolczyki ślubne o efektywnych wzorach. Kolekcja Chic obejmuje długie kolczyki w srebrnej oprawie. Pozostały wykonywany przez artystkę asortyment to: ozdobne wsuwki do włosów wykonane z mosiądzu, ażurowe, zdobne pierścionki i broszki, klipsy z okrągłym oczkiem czy broszki koty. Biżuteria ceramiczna wykonywana przez artystkę jest ceniona nie tylko w Polsce, ale również za granicami.

Zuzanna jako wyraz uznania dla swojej twórczości, w której odznacza się niezwykłą estetyką i jakością, uzyskała prawo do używania znaku Polskie rękodzieło/Polish hand­made w kat­e­gorii: CERAMIKA.

Zapraszamy do zapoznani się z całą ofertą ceramicznej biżuterii artystycznej Zu Design na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa Strona firmowa: www.facebook.com/ZuDesign.CeramicArt/timeline Telefon: E-mail: z.zylinska@gmail.com

Znajdź Ceramiczne kolczyki ślubne - ZU DESIGN na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii biżuteria ślubna, Ceramiczne kolczyki ślubne - ZU DESIGN:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony