Post

15 „bluesowych” elementów na Twój wielki dzień

Nazywaj to przesądem, ale jeśli nosisz coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego na pewno przyniesie ci szczęście w dniu ślubu, dasz radę, prawda?

Oto 15 sposobów na wkradnięcie symbolicznego błękitu, znaków miłości i wierności, w uroczystości weselne - nie wyglądając przy tym jak zdobione gniazdo Bower Bird.

Od stóp do głów, zaczynamy...

1. Welon

Datę ślubu lub inicjały zszyte na niebiesko, gdzieś na małym welonie. To miły sposób na włączenie do przygotowań ślubnych podstępnych ciotek czy babć.

2. Nakrycie głowy

Niebieskie korony kwiatów maku, kryształowe cebulki, grzebienie do włosów na zamówienie i spinki do włosów; jedynym ograniczeniem dla dodania niebieskiego koloru Twojej głowie i włosom jest Twoja własna wyobraźnia!

3. Kolczyki

Wahadłowe biżuteria lub ćwieki dżetów; spraw, aby było to tak oczywiste lub konserwatywne, jak chcesz. Niebieskie kamienie szlachetne można również umieścić w czarujących bransoletkach, naszyjnikach i pierścionkach.

4. Chusteczka

Prawdopodobnie będziesz potrzebować jednego z nich schowanego do gorsetu, gdy twój partner zaskoczy cię spersonalizowanymi samogłoskami, które emocjonalnie opowiadają ostatnie 10 lat twojego wspólnego życia - dlaczego nie uczynić go niebieskim?

5. Makijaż

Niebieski cień do powiek może wyczarować wspomnienia z balu maturalnego w latach 80-tych, ale profesjonalnie wykonany może być zarówno niedopowiedziany jak i ponadczasowy.

6. Lakier do paznokci

Wiemy, co myślisz: błękit elektryczny czy marynarka wojenna. Zastanówcie się jeszcze raz. Na rynku dostępne są dosłownie setki odcieni niebieskiego lakieru do paznokci, więc nie będziesz miała problemów ze znalezieniem takiego, który uzupełni Twoją sukienkę bez odbijania lampy błyskowej fotografa.

7. Sukienka

Może to zająć trochę czasu, aby przekonać przyjaciół i rodzinę, ale to jest dzień Twojego ślubu i możesz nosić niebieską suknię dla dziecka, jeśli chcesz! W przeciwnym razie trzymaj się tradycyjnej bieli i dopasuj swoje przyjęcie weselne do wybranego przez siebie koloru niebieskiego.

8. Bielizna

Jeśli nie jest to twój kolor i wolisz nosić go tam, gdzie nikt nie widzi, nic nie chroni twojego małżeństwa lepiej niż para niebieskich majtek!

9. Podwiązka

Nie będzie się z niczym kolidować, a ty nie musisz nawet nosić go cały dzień. Jeśli jednak zamierzasz wykonać tradycyjny rzut podwiązką, rozważ konsekwencje dosłownego wyrzucenia swojego totemu wierności - być może zły omen?

10. Bukiet

Sprzedawców mało na niebieskie kwiaty? Nie ma problemu! Faux florystyczne aranżacje bukietów to cała wściekłość. Klastry biżuterii, klasyczne asortymenty broszek, wiatraczków, pereł, tkanin, filcu i piór to tylko niektóre z alternatyw dla łatwego wiązania trochę niebieskiego w bukiecie.

11. Naklejki

Jakże to wygodne pasujące naklejki na buty panny młodej i pana młodego są dostępne w kolorze niebieskim. Można je nakleić na każdą płaską powierzchnię i stworzyć świetną oprawę fotograficzną. Dla Panny Młodej rockabilly można również zakupić tymczasowe tatuaże Something Blue - o wiele tańsze i mniej bolesne niż w rzeczywistości.

12. Buty

Po co wybielać wesele, skoro można dodać trochę niebieskiego do butów tanecznych? Jeśli nie jesteście jeszcze gotowi na wszystko, wystarczy niebieski kolor na podeszwach butów w stylu Christiana Louboutina lub niebieskie kryształowe obcasy inkrustowane, aby wykonać tę sztuczkę.

13. Anklet

To seksowne, subtelne i coś, co na pewno znowu będziesz nosić. Prosty srebrny łańcuszek z akwamarynowym kamieniem szlachetnym lub niebieskim topazem stanowi niezapomniany dodatek do Twojej kolekcji biżuterii.

14. Wstęgi

Kosztują prawie nic i są najbardziej wszechstronną dekoracją znaną imprezowiczom. Zawiąż je we włosach, wokół bukietu, a nawet zamień swój gorsetowy sznurek na ulubioną niebieską wstążkę.

15. Ciasto

Nie ma reguły, która mówi, że musisz nosić swój niebieski amulet na szczęście, chociaż w zależności od tego, jak twój partner nakarmi cię pierwszym kęsem twojego niebieskiego tortu weselnego, prawdopodobnie i tak to zrobisz!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz