Post

5 wskazówek dotyczących wybierania biżuterii ślubnej, którą pokochasz

Dzięki tym pomocnym wskazówkom możesz bezbłędnie ozdobić swój wygląd panny młodej.

Jeśli chodzi o styl, wszyscy jesteśmy za łamaniem tak zwanych "zasad". Nie oznacza to jednak, że nie ma jeszcze wypróbowanych i prawdziwych wskazówek, które pomogą Ci wyglądać jak najlepiej, również w dniu ślubu. Jeśli więc potrzebujesz małej wskazówki, jeśli chodzi o dobieranie dodatków do sukni, przeczytaj poniżej.

1. Nie przesadzaj z tym.
Pierwsze przykazanie na wybranie twojej biżuterii ślubnej: Nie wychylaj się za burtę. Nieważne, jak kuszące jest ładowanie bombek i blingów, nie chcesz ryzykować, że Twoje akcesoria będą Cię przyćmiewać. Trzymaj "mniej znaczy więcej" jako swoją mantrę i trzymaj się z kilkoma kawałkami kluczy, zamiast ozdabiać każdą część ciała.

2. Dopasuj swoje metale do swojej sukienki.
Nie możesz wybrać między biżuterią srebrną a złotą? Niech kolor twojej sukni zadecyduje o wyborze.

Jeśli twoja suknia jest biała: Ten jasny odcień wygląda najładniej z kawałkami platyny lub srebra.

Jeśli twoja suknia jest z kości słoniowej: Złota biżuteria najlepiej wzmocni ten kremowy odcień.

Jeśli Twoja suknia jest szampańska: Złota biżuteria uzupełni ciepłe tony w tym bardzo jasnobeżowym kolorze. Jeśli układasz suknię w stylu antycznym, świetnie sprawdzi się również polerowane srebro z kamieniami kryształowymi.

Jeśli twoja suknia jest różowa: Spróbuj różowego złota. Różowy odlew w metalu będzie współgrał z delikatnym różem sukni.

3. Weź pod uwagę dekolt twojej sukienki.
Dekolt sukni będzie odgrywał rolę w oprawieniu twarzy. Pomóż jej wykonać swoją pracę, wybierając biżuterię, która idealnie do niej pasuje.

Jeśli twoja sukienka ma słodki lub bez ramiączek dekolt: Aby nadać sukience wzrost i skierować wszystkie oczy na swój uśmiech, rozważ noszenie naszyjnika lub krótszego naszyjnika. Ten styl powraca i wygląda ponadczasowo dzięki temu dekoltowi. Inna opcja: Pomiń naszyjnik i załóż w zamian kolczyki z żyrandolem. Zdejmij włosy z twarzy i dodaj kilka świeżych kwiatów, beczułek z piórami z lat 20-tych lub innego prostego ozdoby, która pasuje do Twojego wyglądu. Ponieważ Twój dekolt jest w centrum uwagi, będziesz chciała umieścić w nim swoje wyróżniające się elementy, ale nie wahaj się dodać mniejszej bransoletki, bransoletki lub pierścionka koktajlowego, aby wszystko zrównoważyć.

Jeśli twoja sukienka ma V-neck: Ten styl jest stworzony do dekoltu. Wybierz dławik lub wisiorek, lub spróbuj obu tych elementów, jeśli są delikatne. Połącz naszyjnik z kolczykami, które mogą być małe lub zwisające - w zależności od tego, co najlepiej pasuje do Twojej fryzury.

Jeśli twoja sukienka ma halter lub odwrócony halter: Skoncentruj swoje dodatki na włosach, ozdabiając je wsuwkami, grzebieniami lub pnączami. Mogą to być włosy gładkie, beżowe lub kwiatowe, w zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać. Wybierasz się na retro? Spróbuj pięknego, ozdobnego welonu z klatki piersiowej. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, załóż bransoletkę lub pierścień koktajlowy.

4. Nie przejmuj się.
Jeśli podjęcie decyzji o wyborze biżuterii wydaje się trudniejsze niż znalezienie sukni, skup się na poszukiwaniach. Znajdź jeden element, który absolutnie uwielbiasz i chcesz w niego zainwestować, i załóż go. Wciąż masz wątpliwości? Proste ćwieki perłowe lub diamentowe (kostiumowe lub inne) są zawsze klasyczne. Upewnij się tylko, że nie kupisz ich jako części zestawu. Podczas gdy zestawy biżuteryjne były niegdyś gościem, nowoczesne panny młode unikają akcesoriów, które wyglądają zbyt matowo.

5. Bądź sobą.
Najważniejszą rzeczą w doborze idealnych elementów do sukni ślubnej jest to, aby były one odzwierciedleniem Ciebie. Jeśli nie czujesz się komfortowo nosząc duże, żyrandolowe kolczyki, trzymaj się ćwieków. Podoba ci się sposób, w jaki wyglądasz w naszyjniku z lariatem? Idź po niego! Jeśli jesteś zadowolona z wszystkich swoich dodatków, poczujesz się pewna siebie - i to jest najlepszy dodatek ze wszystkich.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz