Post

Przewodnik wyboru biżuterii ślubnej

Po tygodniach szorowania sklepów z sukniami ślubnymi i wielu godzinach dramatów w przymierzalni, wiemy, że "suknia" jest ważna. Ale wybór biżuterii ślubnej jest tak samo ważny, aby nadać jej idealny wygląd, jak chodzeniu po ołtarzu. 

Komplementuj swoją sukienkę
Po pierwsze, kolor Twojej biżuterii musi pozostać w zgodzie z Twoją sukienką. Jeśli zdecydowałaś się na suknię w odcieniu kości słoniowej lub szampana, złoty metal naprawdę zdetonuje ten styl i sprawi, że będziesz się świecić. Jeśli wybrałaś jasnobiała suknia, platynowa lub srebrna biżuteria uwydatni Twój wygląd - lub spróbuj różowego złota metalicznego, aby uzupełnić suknię delikatnymi odcieniami różu lub różu. 

Znajdź dopasowanie do skóry

To samo dotyczy biżuterii pracującej z kolorem Twojej skóry. Jeśli masz ciemną skórę lub oliwkową cerę, spróbuj znaleźć jaśniejszy odcień biżuterii, który będzie się wyróżniał, być może srebrny metal. Z drugiej strony, blady kolor może być uzupełniony o odcienie ciepłego złota - ale pamiętaj, aby to zmienić, jeśli planujesz opalić się na swój wielki dzień! Podczas gdy my zajmujemy się tematyką tonów skóry, zapoznaj się z naszym artykułem: Przewodnik Nu Bride's Guide to Finding the Perfect Make-Up Artist for Your Skin Tone. 

Mniej znaczy więcej

Nie wariuj z masywnymi kawałkami wypowiedzi, które umniejszą wygląd sukienki. Kiedy schodzisz do ołtarza, nadal chcesz, aby sukienka była zapamiętana - a nie potworne blingi wiszące na szyi! Jeśli masz wątpliwości, idź po coś naprawdę prostego i trzymaj się tylko kilku akcesoriów - twoja sukienka i tak będzie mówić! 

Akcesoria do włosów

Pamiętaj o tym, co wkładasz do włosów, zanim wybierzesz biżuterię, którą będziesz nosić w swoim wielkim dniu. Pomyśl o tym, czy będziesz nosić welon, błyszczącą tiarę, czy też po prostu użyjesz prostego przyboru do wykończenia swojej fryzury. Kupując biżuterię, zabierz ze sobą swoje włosy, aby w razie potrzeby móc dopasować do nich metalowe elementy. 

Bądź wygodny

W dniu twojego ślubu, nadal musisz zrobić "ty". Więc jeśli normalnie nie nosisz ekstrawaganckich naszyjników i ciężkich kolczyków, dlaczego robisz to w najlepszy dzień swojego życia? Musisz czuć się pewnie i komfortowo w tym, co masz na sobie, więc pozwól, aby naśladowało to Twoją osobowość i było sobą!
 

Szczęśliwego planowania! 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz