Post

7 sposobów na noszenie włosów w niskim koku w dniu ślubu

Znasz to szczególne uczucie, gdy wychodzisz z salonu ze świeżo zrobionymi włosami? Tak, mówię o tym uczuciu "czuję się jak milion dolarów", które dodaje odbicia twojemu kroku.

Robienie włosów i makijażu to gratka dla zwykłych ludzi, takich jak my, którzy nie chodzą po czerwonym dywanie co tydzień. Pozwól swojemu zespołowi glam (lub tylko jednej bardzo sprawnej fryzurze i makijażowi) glam upiększyć Cię tak, abyś wyglądała i czuła się jak najlepiej od stóp do głów w dniu swojego ślubu!

Stylizacja nisko upiętych włosów jest jedną z najbardziej wszechstronnych i eleganckich fryzur ślubnych, jakie możesz mieć. Jest to fryzura o niskim koku, która uzupełni każdą fryzurę sukni ślubnej i osobistego stylu.

Są tu eleganckie koki baleriny, luźne koki, plecione koki, a nawet akcesoryzowane koki, które są tak szykowne. Hej, jeśli to jest wystarczająco dobre dla Księżnej Sussex, to ma od nas pieczęć zatwierdzenia!

Niespokojny kok

Podpisana przez księżną fryzura, którą nosiła w dniu ślubu, została stworzona przez znanego fryzjera, sierżanta Normanta, który powiedział, że została zainspirowana przez Audrey Hepburn w latach 60-tych. Niecałą godzinę zajęło mu stworzenie niskiego koka, który został opisany jako "niechlujny w kontrolowany sposób" z kawałkami twarzy.

Ten wygląd może być łatwo odtworzony przez wykwalifikowanych specjalistów. Jeśli obawiasz się, że upięcie wypadnie w środku dnia, daj znać zespołowi, aby ten mógł dodać trochę dodatkowego wsparcia.

Pleciony kok

Ta fryzura może być zarówno elegancka i z klasą, jak i elegancka w stylu bohemy, w zależności od tego, jak luźno zaplatasz włosy w kok. Zrób ciaśniejszy warkocz i spryskaj go lakierem do klasycznego wieczorowego upięcia. W przypadku cyganerii, szarp za warkocze, aż się rozluźnią, aby uzyskać efekt beztroskiej fryzury panny młodej.

Kok z teksturą

Dla klasycznej panny młodej Boho, która lubi odrobinę glamu, ta teksturowany kok wygląda prosto, ale wymaga sporo umiejętności i czasu, aby wyglądała idealnie niechlujnie. Dodaj do niego tiarę lub dodatki do włosów panny młodej, aby wydobyć z Ciebie divę.

Zasłona oświadczenia

Złóż oświadczenie zasłoną, gdy będziesz schodził do ołtarza. Do tego wyglądu potrzebny jest prosty kok do przymocowania welonu. Pamiętaj o tym, aby był on ładny i bezpieczny, ponieważ będziesz się dużo przemieszczać na zdjęciach.

Doskonały niski kok

Gładki, gładki, niski kok jest idealny dla panny młodej, która nie chce się mieszać z włosami przez cały dzień. Możesz z łatwością przypiąć welon do koka, co pozwoli Ci na bardziej konserwatywną ceremonię, a później zawiesić go na idealnie luźnych falach, gdy będziesz gotowa do zabawy!

Niedokończony kok

20-letni weteran Adrienne zaprojektował i stworzył poszukiwania wybiegów mody, gazet i magazynów redakcyjnych, które są kręcone lokalnie i za granicą oraz współpracował z setkami panów młodych. Ten niesforny kok jest dla wyluzowanej panny młodej, która nie boi się spuszczać włosów i tańczyć na bosaka.

Kok z bokiem

Ten bezwysiłkowo szykowny styl ładnie leży na karku. Ten kapryśny styl jest idealny dla romantycznej panny młodej.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz