Post

9 Sposoby zaplatania włosów jako panna młoda

Sposób noszenia włosów w dniu ślubu to duża decyzja, ponieważ jest po prostu tyle opcji. Jeśli jednak szukasz czegoś nowoczesnego i romantycznego, być może zechcesz w jakiś sposób wykorzystać warkocze. Przy tak wielu różnych wariantach tego wyglądu, jest coś, co będzie pasowało do stylu i marzeń każdej panny młodej w dniu jej ślubu!

Dlaczego warto wybrać plecioną fryzurę?

Plecione fryzury mają wiele zalet. Przede wszystkim, jak wspomniano powyżej, mają one nowoczesny, a jednocześnie romantyczny wygląd, niezależnie od tego, jak zdecydujesz się na warkocz. Dodatkowo, warkocze to świetny sposób na utrzymanie włosów z dala od twarzy w dniu ślubu w stylowy sposób, który może zwiększyć ogólny komfort. Wreszcie, warkocze są tak wszechstronne, jak przeczytasz poniżej. Istnieje pozornie nieskończona ilość opcji do wyboru, z których wszystkie pozwolą Ci wkomponować ciekawy i szykowny warkocz w swój ślubny look.

Pomysły na plecionkę dla panny młodej

Oto kilka z wielu pomysłów na warkocze ślubne inspiracji dla nowoczesnej i stylowej panny młodej.

1. Half-Up, Half-Down

Fryzura halfup, half-down jest klasyczną fryzurą ślubną. Możesz jednak nadać jej nowoczesny styl, dodając dwa warkocze z każdej strony. Połącz je pośrodku i upnij do tyłu, aby uzyskać pożądaną fryzurę. Jest to nie tylko bardziej nowoczesna fryzura, ale także osiągnięcie tego samego celu, jakim jest usunięcie włosów z twarzy przy jednoczesnym zachowaniu ich luzu.

2. Podwójnie spleciona korona

Podwójnie zaplatana korona wykorzystuje holenderskie warkocze z przodu linii włosów, aby naprawdę wyrazić swoje zdanie. Włosy w tym splocie mają luźne pasma, co nadaje fryzurze romantyczny wygląd. Może nawet zawierać kwiaty wplecione we włosy, aby nadać fryzurze bardziej interesującego stylu. Jest to świetna propozycja dla cyganerii.

3. Niski kucyk

Nowoczesny wygląd to niski, luźny kucyk z miękkimi, plażowymi falami. Nadaj mu jednak jeszcze bardziej nowoczesny wygląd, dodając do niego warkocz. Warkocz powinien opadać po jednej stronie skóry głowy, a jego niewielka część powinna znajdować się na wysokości linii włosów i sięgać aż do końca pasma. Ten kosmyk włosów może być sztucznie upięty w koński ogon, aby nadać mu nieco więcej szczegółów.

4. Spleciona bułka

Uzupełnij luźną, kręconą kokę ułożoną na czubku głowy lub na karku, a pod spodem mały warkocz. Nadaje on fryzurze pewną strukturę, a warkocz ma podwójne zadanie utrzymać włosy na swoim miejscu.

Innym sposobem na osiągnięcie stylu warkocza na bułce jest posiadanie warkoczy zasilających bułkę po bokach głowy. Dwa warkocze z każdej strony, a następnie duża bułka wydają się być wyrazem romantycznego i zalotnego wyglądu.

5. Plecionka środkowa

Warkocz na środku głowy z eleganckim upięciem z tyłu to nowoczesny wygląd, który będzie dopełnieniem stylu każdej sukni ślubnej.

6. Splot boczny

Przeciągnij włosy na bok z warkoczem francuskim lub rybogonowym, który wisi po jednej stronie głowy. Ta fryzura jest romantyczna i świetnie sprawdza się w utrzymywaniu włosów z dala od twarzy w wielki dzień. Aby nadać fryzurze bardziej kobiecy wygląd, zapleć ją w luźny warkocz z wyciągniętymi pasmami, oprawiając w ten sposób twarz.

7. Korona kwiatowa

Użyj warkocza, aby podnieść treskę w koronie kwiatowej. Warkocz wokół korony głowy stanowi idealne miejsce na odpoczynek dla Twojej kwiatowej korony.

8. Spleciona z wodospadu Korona

Aby wyglądać pół na pół, pół na pół, idź z plażowymi falami akcentowanymi przez splecioną z wodospadu koronę. To świetny wygląd na wesele na plaży.

9. Opaska na głowę z plecionki

Cienki warkocz, który przechodzi przez głowę blisko linii włosów, to wyjątkowy wygląd, który działa jak opaska na głowę, zapobiegając opadaniu włosów na twarz. Jest to fryzura uniwersalna, ponieważ możesz ją nosić na włosach kręconych lub prostych.

Do wyboru jest tak wiele warkoczy, że każda z nich prezentuje swój własny, niepowtarzalny styl. Wybierz warkocz swoich marzeń, a na pewno będziesz wyglądać wspaniale podczas schodzenia do ołtarza.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz