Post

9 trendów w fryzurach ślubnych na 2020 r.

Jak każdy inny aspekt trendów ślubnych, fryzury ślubne są ciągle ewoluujące - i dzięki Bogu (czy naprawdę chcielibyśmy mieć jeszcze te wszystkie zaczesane włosy pod naszymi welonami?). Czego więc dokładnie możesz się spodziewać po fryzurach ślubnych w 2020 roku?

W tym roku zobaczymy o wiele więcej relaksujących fryzur, które widzieliśmy przez ostatnie kilka sezonów ślubnych. Dawno już minęły czasy skomplikowanych upięć i kilku puszek lakieru do włosów, by wszystko utrzymać w ryzach. Generalnie, panny młode starają się pracować z tym, co ich włosy robią najlepiej, a nie na odwrót. Potrzebujesz inspiracji dla swoich sukienek ślubnych? Oto dziewięć najbardziej popularnych fryzur ślubnych na rok 2020.

1. A Messy, Yet Refined, Bun

Wszystkie oczy zwrócone były na Meghan Markle w zeszłym roku, kiedy olśniła się w drodze do ołtarza, aby poślubić księcia Harry'ego - i nikt nie mógł przestać mówić o jej włosach, które były wystylizowane w lekko niechlujny, ale całkowicie wspaniały, kok. Luźne pagony zostały strategicznie wyciągnięte, aby nadać fryzurze bardziej swobodny wygląd, co pozwoliło na to, by welon i tiara były gwiazdą pokazu. Nic więc dziwnego, że fryzura Meghan jest w tym roku modna. Jej fryzura jest nie tylko łatwa do ściągnięcia, ale także nie wymaga użycia kwarty lakieru do włosów. Dla panny młodej, która nie ma kłopotów, fryzura ta wygląda całkowicie naturalnie i perfekcyjnie.

2. Smukły i prosty

Innym trendem, który będzie duży w 2020 roku, jest po prostu noszenie włosów prosto i rozpuszczonych. Jest to szczególnie pożądana wiadomość dla panny młodej, która ma cienkie włosy lub włosy, które nie trzymają loków i nie układają się zbyt łatwo. Wystarczy tylko wyprasować włosy na płasko i spryskać je lakierem, aby zapobiec ich wypadaniu. Możesz ją ubrać w welon, akcesoria do włosów lub strategicznie rozmieszczone wsuwki - albo po prostu oprzeć się o nią i nosić ją w takiej formie, w jakiej jest.

3. Wavy i Relaxed

Dokładne upięcia nie są już tym, co każda panna młoda wyobraża sobie w dniu ślubu. Zamiast tego, wiele osób decyduje się na bezwysiłkowe, bohemicznie wyglądające fale, które idealnie komponują się z welonem, kwiatową koronką lub małą spinką do włosów czy ozdobą. Jeśli szukasz sposobu na redukcję kosztów...
(lub poprosić o to przyjaciela) zamiast płacić drogiemu fryzjerowi za włosy na cały dzień.

4. A Classic Bun

Jest jedna fryzura ślubna, która nigdy nie wyjdzie z mody: klasyczny, schludny kok. Jeżeli nie masz ochoty na niechlujny lub niedbały look, powinieneś pomyśleć o prostej, upiętej z tyłu koce. Ta fryzura utrzyma włosy z dala od Twojej twarzy, będzie dobrze pasować do welonu, jeżeli zdecydujesz się go nosić. Szykowny, prosty kok może zrównoważyć dramatyczny wygląd sukienki lub makijażu i pozwolić, by reszta Twojej fryzury znalazła się w centrum uwagi.

5. Ładny kucyk

Kucyki stają się również popularnym wyglądem włosów ślubnych dla panny młodej, która chce zrelaksowany wygląd, ale nie chce, aby jej włosy przeszkadzały w piciu szampana i tańcu. Nie jest to jednak fryzura zwykła - kucyk, który jest bardziej elegancki i stylizowany.

Zobacz również eleganckich cięć w stylu long bob. Szczegóły na https://styl.fm/newsy/241274.modne-fryzury-bob-dla-dojrzalych-kobiet-30-eleganckich-ciec >>

6. Plecionki, Plecionki, Plecionki

Czy jest coś bardziej eleganckiego niż warkocz? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zaplatać włosy w jeden luźny, romantyczny warkocz, czy też zdecydujesz się na kilka warkoczy, warkocz to prosta fryzura, która będzie miała ogromny wpływ na Twój wygląd w dniu ślubu. Szukaj warkoczy o różnych kształtach i rozmiarach, które będą duże we włosach ślubnych do roku 2020.

7. Klips do kwiatów dorosłych

Innym trendem we włosach, który będzie widoczny w 2020 roku, jest stosowanie akcesoriów do włosów dorosłych, takich jak spinki do włosów czy wsuwki, które są zapinane na luźne fale, tworząc cyganerię i kapryśny styl ślubny. Ta stylizacja będzie dobrze współgrać z sukienką w stylu boho lub prostą sukienką w płaszczu, która wymaga odrobiny przebrania.

8. Objęcie naturalnych loczków

Tegoroczne trendy fryzur ślubnych polegają na przyjęciu tego, co dała Ci matka natura, a dotyczy to również tych, którzy urodzili się z kręconymi włosami. Zamiast godzinami prostować włosy lub próbować oswoić je w upięcie, pozwól lokom odbijać się i lśnić pod welonem lub ozdobnym nakryciem głowy. Aby je wyróżnić, porozmawiaj z fryzjerem o technikach rozczesywania i produktach, które sprawią, że loki będą się odbijać i utrzymywać przez cały dzień - bez względu na pogodę.

9. Ukłony

W 2020 roku kokardy wróciły do normy i są większe niż kiedykolwiek wcześniej. Widzimy je na sukienkach i na pewno widzimy kilka narzeczonych, które strategicznie używają ich we włosach. Niezależnie od tego, czy używasz kokardy do upięcia kucyka, czy też zakładasz go z tyłu, będzie to elegancki dodatek do ślubnego wyglądu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz