Post

Jak uodpornić swój makijaż ślubny na lato

Gdy dni stają się dłuższe, a noce balsamiczne, wiesz, że lato jest tutaj. Co oznacza również gorętszy sezon ślubny!

Wasz dzień ślubu będzie prawdopodobnie dniem, w którym będziecie najbardziej sfotografowani i będziecie chcieli wyglądać jak najlepiej. Nadrabianie zaległości na imprezie jest wystarczająco nudne, więc co robisz, gdy jesteś gwiazdą tej imprezy?! Potrzebujesz najlepszego długotrwałego, odpornego na stopienie i pot makijażu, a my przeszukaliśmy półki z kosmetykami, aby przetestować setki produktów. Te produkty do makijażu są zdecydowanie zatwierdzone przez pannę młodą!

Wróćmy do podstaw

Kluczem do trwałości makijażu ślubnego są przygotowania w tygodniach i miesiącach poprzedzających dzień ślubu. Zacznij od jedzenia czystej i zdrowej diety, z dużą ilością zieleni i dobrych tłuszczów, takich jak awokado (tak jak potrzebujemy innego powodu, aby zamówić awokado na toast!), orzechy i łosoś.

W ten sposób otrzymasz najlepszą błyszczącą skórę i lśniące, sprężyste włosy, nie tylko w dniu Twojego ślubu, ale każdego dnia! Upewnij się, że pijesz również 8 filiżanek wody dziennie, jest to niezwykle ważne dla dobrego samopoczucia Twojego organizmu, zwłaszcza latem.

Teraz, gdy zajęliśmy się tym, co jest dobre dla twoich wnętrz, przejdźmy do tego, co jest dobre dla otoczenia - twojej skóry. Dobra skóra nie dzieje się z dnia na dzień, chyba że jest się genetycznie błogosławionym. Użyj maski glinianej raz lub dwa razy w tygodniu, aby oczyścić swoje pory, a następnie uzupełnij ją o uspokajającą maskę arkuszową, aby nawilżyć skórę i zmniejszyć zaczerwienienia i podrażnienia.

W połączeniu ze zdrową dietą, Twoja skóra będzie się świecić i nie będziesz potrzebowała prawie żadnego makijażu w dniu ślubu!

Zakryj swoją bazę

Zapytaj każdego profesjonalnego wizażystę, a oni powiedzą ci: "przygotuj twarz!". Nakładanie podkładu jest ważnym etapem w wykonaniu makijażu ślubnego, który trwa cały dzień, od ceremonii do pokazania swoich ruchów tanecznych na parkiecie.

Teraz mówimy o upale i wilgotności, więc szanse na to, że makijaż rozpłynie się na twarzy są duże. Musimy podjąć kilka dodatkowych kroków, aby upewnić się, że wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Sugerujemy użycie 2 podkładów (w dniu ślubu możesz być ekstra!). Jeden do wypełnienia porów i nadania skórze gładkiego podłoża, drugi do zmatowienia skóry i zablokowania makijażu.

Fundacja

Podkład jest prawdopodobnie najważniejszym produktem w Twojej szufladzie na makijaż i istnieje wiele opcji, w zależności od rodzaju skóry i ilości pokrycia, które chcesz. Istnieje kilka podkładów, które muszą znaleźć się w każdej kosmetyczce do makijażu. Użycie odpowiedniego podkładu dla Twojego typu cery (tłusta, sucha, mieszana) wydłuży żywotność Twojego makijażu ślubnego.

Przedyskutuj z wizażystą Twój typ skóry, potrzeby i obawy, aby mógł on zastosować produkty, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Zaleca się przeprowadzenie próbnej sesji makijażu, abyś Ty i Twój wizażysta mogli przetestować na Tobie różne produkty i ustalić z wyprzedzeniem, które z nich są dla Ciebie odpowiednie, a których należy unikać w danym dniu. Nosić makijaż próbny zwrócić uwagę na cały dzień, aby zobaczyć, jak to się zużywa w ciągu dnia, więc Twój wizażysta może dokonać zmian w rzeczywistym makijażu dzień ślubu, jeśli jest to konieczne.

Ten wielokrotnie nagradzany podkład od Giorgio Armini zapewnia świetliste wykończenie o nieważkiej fakturze. Jest bardzo wytrzymały, więc możesz nosić go w lekkiej warstwie dla uzyskania bardziej naturalnego wyglądu lub budować warstwy do pożądanego poziomu pokrycia.

Dla pełniejszego pokrycia, Marc Jacobs Re(marc)able full cover foundation concentrate jest świętym graalem. Mniej znaczy więcej z tym konkretnym podkładem.

Ta ostatnia opcja jest podobno ulubioną przez pewną księżną. Jest dla panny młodej, która chce mieć świecący, świeży makijaż i nie przeszkadza jej kilka piegów. Uważamy, że to magiczne! Jest to produkt, którego możesz użyć ponownie podczas swojego plażowego miesiąca miodowego!

Maskara

Kiedy próbujesz zabezpieczyć swój makijaż na lato, chcesz wybrać wersję wodoodporną! Są one przygotowane do noszenia przez łzy, pot i deszcz.

Rumieniec/Światło słoneczne

Spójrzcie na tę rumieniącą się pannę młodą z rumieniącą się nazwą jak "orgazm". Ten rumieniec w stanie kulinarnym od lat i nie bez powodu ma na liście piękności!

Lato jest pełne blasku. Pamiętaj, że chcesz mieć błyszczącą skórę, a nie tłustą (policzki!), więc użyj rozświetlacza w pudrze na wysokich partiach twarzy; na szczycie kości policzkowej, nad brwiami i kokardzie amokusa. Ten od Becca jest bestsellerem, ponieważ jest tak dobry.

Proszek

Nawet jeśli masz suchą skórę, ważne jest, aby po nałożeniu makijażu nałożyć na twarz lekką warstwę luźnego pudru, aby wszystko wyglądało nieskazitelnie i zmieszane razem. Dzięki temu będziesz wyglądać matowo na zdjęciach. Pudru używaj bez SPF, aby zapobiec powstawaniu przerażających refleksów.

Mamy dla Ciebie dwie opcje, Huda Beauty's Easy Bake jest bajeczny dla utrzymania blasku, a puder do oprawiania klepsydr daje Ci świeżo wyświeloną, lśniącą cerę, która będzie Ci służyć przez cały dzień bez retrospekcji.

Ustawianie rozpylacza

Aby zakończyć makijaż ślubny i zablokować wszystko w, ustawić twarz z sprayu ustawienia i to Morphe x Jeffree Star Set i odświeżania mgły jest ulubionym artystą makijażu!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz