Post

4 Trendy dotyczące garniturów dla panów młodych na 2020 r.

W świecie mody ślubnej, panny młode mają tendencję do przyciągania całej uwagi. My, panie, spędzamy godziny, dni, czasami nawet lata próbując znaleźć naszą wymarzoną suknię - a w branży ślubnej mamy niezliczoną ilość magazynów i blogów, które pomagają nam podjąć tę ważną decyzję na ten wielki dzień.

Pan młody ma jednak tendencję do przechodzenia przez znacznie prostszy proces: idź do najbliższej wypożyczalni smokingów, znajdź czarny garnitur, który dobrze pasuje, zaplanuj odbiór i nazwij go dniem! Pewnie, niektórym panom młodym może się to spodobać, ale co z tymi facetami, którzy chcą dodać trochę pizzazzu do swojego zespołu na dzień ślubu?

Jeśli twoja przyszła gwiazda (lub ty, chłopaki czytający to) chcesz zrobić wielki rozbryzg w wielki dzień, on może spróbować nosić szczególnie specjalny (i modny) garnitur. Wierzcie lub nie, jest prawie tyle samo wyjątkowych opcji garniturów dla panów młodych, co sukien w butiku dla nowożeńców! Oto kilka trendów w modzie dla panów młodych, których można się spodziewać w 2020 roku.

Slim Is In

Podczas gdy niektórzy mężczyźni absolutnie kochają dobry garnitur (AKA the Barney Stinsons of the world), bardzo wielu facetów ma tendencję do czucia się nieswojo w klasycznym stroju dnia ślubnego. Dzieje się tak z dwóch głównych powodów: pożyczony lub wynajęty garnitur nigdy nie będzie tak wygodny jak własne ubranie, a większość standardowych garniturów i smokingów wydaje się dość bokserska. Ciężko jest poczuć się najlepiej, gdy nie wyglądasz na tą część!

W 2020 roku, pan młody może uniknąć walki z bokserskim garniturem, decydując się na wąski styl dopasowania. Garnitur ten charakteryzuje się węższym krojem, w którym zużywa się mniej materiału niż w standardowym stylu, co eliminuje nadmiar materiału i nadaje mu bardziej płaski wygląd.

A tak na marginesie, każdy może nosić wąskie, dopasowane garnitury - nawet duży i wysoki pan młody! Po prostu współpracuj z krawcem (lub współpracownikiem w wypożyczalni), aby znaleźć garnitur, który będzie dobrze pasował i schlebiał Twojemu ciału.

A Colorful Look

Wielu panów młodych (i mężczyzn w ogóle) trzyma się podstawowej palety kolorów garniturów na specjalne okazje: czarny, szary, marynarski, a może khaki latem. Ale w ciągu ostatnich kilku lat, męska garderoba uległa dramatycznej zmianie w kierunku kolorowych i kreatywnych. Gwiazdy filmowe noszą garnitury z kwiatowymi nadrukami na czerwonym dywanie, a jasne kolory są widoczne prawie tak często, jak podstawowa czerń.

Wszystkie te opcje kolorystyczne oznaczają, że w 2020 roku Panowie Młodzi mają o wiele więcej swobody, jeśli chodzi o strój ślubny. Czy twój mężczyzna chce się wyróżniać na tle reszty swoich panów młodych? Daj mu garnitur w odważnym, genialnym kolorze, a na pewno będzie gwiazdą pokazu!

Oczywiście ważne jest, aby pamiętać, że garnitur Pana Młodego powinien nadal współgrać z kolorystyką Twojego ślubu. Upewnij się, że znajdzie garnitur w odcieniu uzupełniającym (lub nawet akcentującym, dla odrobiny urozmaicenia).

The Devil's in the Details

W ciągu ostatnich kilku dekad śluby stopniowo przechodziły od tradycyjnych spraw do bardziej spersonalizowanych i/lub przypadkowych uroczystości. Podczas gdy istnieją pewne tradycje, do których wiele par wciąż się przyłącza, coraz bardziej powszechne staje się czerpanie z tradycji i robienie czegoś, co naprawdę odzwierciedla Twoje osobiste gusta - a wybory mody pana młodego nie są tu wyjątkiem.

W dniu ślubu mężczyzna nie musi ściśle przestrzegać standardowych zasad dotyczących męskiej mody. W rzeczywistości, ignorowanie tych zasad może być bardzo zabawne! Dodanie unikalnych szczegółów osobistych - pary monogramowanych bochenków, spinek do mankietów w kształcie jego ulubionej postaci z gry wideo, itp. może być wspaniałym sposobem na pokazanie się przyszłego męża.

Drugi garnitur

Przyjmujący wygląd to trend, który panny młode robią już od dłuższego czasu. Po ceremonii panna młoda wymyka się, by założyć drugą (często mniej tradycyjną) sukienkę. Po przybyciu na przyjęcie-bam! Znowu oczarowała swoich gości nowym, oszałamiającym wyglądem!

Ten trend jest bardzo zabawny, ponieważ pozwala pannie młodej na dwukrotne wciągnięcie wszystkich lalek w ciągu jednego dnia i zapewnienie swoim gościom dużej niespodzianki. Cóż, zgadnij co? Panowie młodzi też chcą się włączyć do akcji! Stale rośnie liczba panów młodych, którzy dostają drugi garnitur na swoje przyjęcia weselne i oczekuje się, że ten trend będzie się utrzymywał do 2020 roku.

Drugi garnitur jest szczególnie dobrym wyborem, jeśli planujesz bardzo tradycyjną ceremonię - jeden garnitur odważny wygląda jak kolorowy może być nie do zaakceptowania. Twój pan młody może założyć swój klasyczny czarny smoking na ślubowanie, a następnie założyć coś bardziej "jego" na kolację i taniec! To sprawia, że wesele jest po prostu trochę bardziej zabawne (a ty widzisz go wyglądającego ostro w dwóch różnych strojach!).

Jeśli pobierasz się w 2020 roku, a twój mężczyzna chce zhuzhować swój wygląd, zastanów się nad wypróbowaniem jednego z tych zabawnych trendów. To pewny sposób, aby upewnić się, że oboje będziecie wyglądać lepiej niż kiedykolwiek w waszym wielkim dniu!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz