Post

5 sposobów na to, aby pan młody poczuł się wyjątkowo w dniu swojego ślubu

Kto mówi, że chodzi o pannę młodą w dniu ślubu? Oto 5 rzeczy, które możesz zrobić, aby Twój pan młody czuł się wyjątkowo w dniu ślubu.

Niech jego garnitur zostanie skrojony na miarę

Dla par na całym świecie najważniejszym priorytetem w planowaniu ślubu jest znalezienie panny młodej w wymarzonej sukni ślubnej - czasami bez względu na koszty! Ale dlaczego nie jest tak samo dla pana młodego?

Aby czuł się tak samo wyjątkowy, pozwól mu wybrać dokładnie taki garnitur, jaki chce nosić, a nawet potraktuj go jak jednego krawca. Chrupiący, szyty na miarę garnitur będzie nie tylko idealnie pasował w danym dniu, ale może być noszony wielokrotnie. To jest prezent, który ciągle daje!

Uszyty na miarę garnitur sprawi, że poczuje się jak milion dolarów w tym wyjątkowym dniu, a wy oboje będziecie wyglądać jak gwiazdy filmowe w tym najważniejszym dniu waszego życia małżeńskiego.

Zabierzcie go i jego drużbów na obfite śniadanie.

Dla panny młodej i jej druhny, przygotowanie się na poranek wesela może oznaczać szampana, ciasta i owoce.

Dla panów młodych zalecamy zorganizowanie obfitego śniadania z wyprzedzeniem, aby zapewnić im relaks i gotowość na nadchodzący dzień. Ponieważ nie będą musieli wstawać wcześnie, aby się uczesać i zrobić makijaż, przed założeniem garniturów mogą cieszyć się spokojnym brunchem w połowie rana.

Dzień wcześniej, napełnij ich lodówkę kiełbaskami, jajkami, bekonem, bułkami, sosem pomidorowym, sokiem pomarańczowym i upewnij się, że grill jest gotowy do pracy. Będą wiedzieli, co robić stamtąd.

Napisz do niego list

Pisanie serdecznego listu to doskonały sposób na wprawienie każdego w nastrój małżeński.

Polecamy zakup pięknej kartki, spisanie wszelkich nadziei i marzeń na wspólną przyszłość i przekazanie jej panu młodemu przez jednego z jego kolegów podczas przygotowań. Jeśli chcesz, możesz nawet dołączyć mały prezent, taki jak spinki do mankietów, które możesz założyć na dzień.

Jeśli fotograf jest już z chłopakami w momencie otwarcia listu, poważnie surowe i emocjonalne chwile zostaną uchwycone, aby zachować na lata.

Mamy kciuki, że będzie miał napisane jeden dla Ciebie do czytania podczas zakładania sukni ślubnej!

Niech jego wymarzony samochód odbierze go

Podczas gdy większość par wybiera pasujące samochody, aby przewieźć je na ceremonię, my proponujemy wynajęcie pana młodego jego wymarzonego samochodu, aby zabrał go i jego panów młodych.

Dodatkowe punkty, jeśli robi się to potajemnie - będzie nad księżycem!

Masz jego ulubionego drinka dostępnego w recepcji

Podczas gdy szampan jest ulubionym napojem weselnym, zalecamy, aby ulubiony napój Pana Młodego był dostępny na przyjęciu. Na pewno wprowadzi go to w imprezowy nastrój i da mu coś własnego do dodania na imprezę.

Ten jest szczególnie polecany dla miłośników piwa rzemieślniczego, barmanów lub tych, którzy mają ulubiony napój go-to-back.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz