Post

8 Akcesoria na dzień ślubu dla Stylowej Pary Młodej

Mówią, że wszystkie oczy będą zwrócone na pannę młodą, ale to nie znaczy, że pan młody nie może przyspieszyć swojej gry w modzie w dniu ślubu. Dawno minęły czasy, kiedy jedynym stylem pana młodego był smoking pingwinowy i podstawowy czarny krawat. Dziś jest tak wiele innych opcji i dodatków, które mogą dostosować wygląd dnia ślubu Pana Młodego - dalekie od nudnych i przewidywalnych garniturów i smoków z przeszłości. Oto siedem modnych akcesoriów dla najbardziej stylowego pana młodego.

1. Śmiały krawat

Nie możesz się nie zgodzić z klasycznym czarnym krawatem, ale przy tak wielu dostępnych dzisiaj kolorowych i odważnych opcjach, dlaczego miałbyś wybrać coś podstawowego? Niezależnie od tego, jakie wesele masz - przeznaczenie, ratusz, wspaniała sala balowa - na pewno znajdziesz krawat lub muszkę, które pasują do okazji. Kolory, które teraz kochamy to złoto, bakłażan, zakurzona róża, mięta i błękit łupka.

Masz dwóch panów młodych? Nie ma reguły, która mówi, że wy dwaj macie ten sam kolor krawatu! Nie bójcie się mieszać i dopasowywać wzorów, kolorów i stylów, aby stworzyć prawdziwie eklektyczny wygląd dla zdjęć.

2. A Watch

Jasne, twój iPhone powie ci, która jest godzina, ale nie wyda oświadczenia o modzie. Zegarki wracają i są większe niż kiedykolwiek wcześniej, i są świetnym sposobem na pokazanie poważnego stylu w dniu Twojego ślubu. Bez względu na to, czy masz ochotę na metalową lub skórzaną opaskę, lubisz swój zegarek większy od rzeczywistego lub wolisz mniejszą twarz w stylu vintage, zegarek jest klasycznym dodatkiem, który zawsze będzie wyglądał wyrafinowanie u pana młodego.

3. Kieszonkowe kwadraty korelacyjne (Correlating Pocket Squares)

Kwadratowa kieszeń była kiedyś tylko smutną małą białą chusteczką wystającą z przedniej kieszeni pana młodego. Nowoczesny pan młody może jednak wykorzystać tę wspaniałą nieruchomość jako okazję do podkreślenia swojego ślubnego wyglądu. Jaka jest dobra zasada wybierania kwadratu z kieszeni? Użyj koła kolorów, tego samego, którego używałeś w klasie artystycznej ósmej klasy. Aby upewnić się, że Twój kwadrat w kieszeni nie koliduje z Twoim krawatem, użyj albo bezpłatny kolor (lub kolory bezpośrednio przeciwne do koloru krawatu na kole), kolor triadyczny (kolory na kole, które tworzą trójkąt równoboczny) lub analogiczny kolor (kolory, które są obok siebie na kole kolorów). Jeśli kiedykolwiek masz wątpliwości, zapytaj swojego przyszłego współmałżonka lub zaufanego przyjaciela, co sądzi o mieszaniu kolorów i wzorów.

4. Buty z czynnikiem Wow

Pary młode nie są już zdegradowane do nudnych starych czarnych butów sukienniczych, które kiedyś były oczekiwane w dniu ślubu. W rzeczywistości, buty są jednym z największych miejsc, w których pan młody może dostosować swój wygląd. Zmieszajcie trochę kolor z oxblood lub brązowymi butami - jeśli jesteście naprawdę odważni, spróbujcie aksamitnych slipów w bordowym lub głębokim marynarzu.

Czujesz się bardziej swobodny? High-top Converse to również popularny wybór na bardziej swobodny dzień ślubu. Ponadto, na pewno pomogą Ci poczuć się komfortowo od momentu przejścia przez przejście do ostatniego tańca.

5. Wzorzyste skarpetki

Skarpetki mają teraz prawdziwy moment w męskiej modzie. Być może nie popisujesz się skarpetkami w garniturze, ale mogą one pokazać trochę osobowości, kiedy siedzisz. Czy chcesz nosić skarpetki, które mają rekiny surfingowe, małpy z maszynami do pisania, czy kolorowy wzór, na pewno znajdziesz coś kapryśnego, co pasuje do Twojej osobowości.

6. A Timeless Tie Bar

Nawet jeśli nie wyjdziesz za mąż na zewnątrz, krawat jest klasycznym męskim dodatkiem, który w ciągu ostatnich kilku lat wrócił na dobre. Celem krawata jest upewnienie się, że krawat nie kołysze się luźno i nie krzywi się podczas noszenia go przez cały dzień, ale uważamy również, że wygląda on dość spektakularnie.

7. Stylowe okulary przeciwsłoneczne

Jeśli wybierasz się na wesele lub ślub w okresie letnim, stylowa para słoneczników jest obowiązkowa dla wymagającego pana młodego. Nie tylko uchronisz swoje oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, ale także stworzysz na swoich zdjęciach niezwykle chłodny wygląd.

8. Cuff Links

Linki do mankietów są jednym z najbardziej eleganckich akcesoriów dla pana młodego, i chociaż są one małe, to są jednym z tych akcesoriów, których nie chcesz przeoczyć. Linki do mankietu są dostępne we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach i stanowią niewielki sposób, aby być nieco krzykliwym w dniu ślubu. Wielu panów młodych wybiera spinki do mankietów dostosowane specjalnie do ich dnia ślubu, które mogą być później noszone przy okazji przyszłych uroczystości, takich jak rocznica.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz