Post

9 inspirujących pomysłółw na wygląd pana młodego

Pary młode i panny młode świata szukające inspiracji dla idealnego wyglądu ślubu, myślimy o Was! Ponieważ nie wszystkie garnitury są takie same, chcemy dać Wam małą wycieczkę w stylu przez opcje garniturów dla Was lub Waszych znaczących innych. Oto więc 9 garniturów Młodej Pary, które będą dla Was inspiracją!

Od formalnych do casual, do różnych stylów, kształtów i kolorów, przewiń w dół, aby znaleźć wizualny przewodnik stworzony, aby pomóc Ci znaleźć idealny garnitur, jedno ubranie, które będzie chodzić z Tobą w dół korytarza i towarzyszyć Ci w jednym z najważniejszych dni Twojego życia.

1. Klasyk

Garnitur obiadowy lub smoking, klasyczny czarny krawat z czarną, białą lub aksamitną kurtką, wybierasz! W tym wyglądzie chodzi o bycie fantastyczną i czerpanie z Jamesa Bonda wszelkich inspiracji, jakich potrzebujesz.

2. Garnitur płócienny

Świetnie nadaje się na plażę lub letnie wesele. Dobry lniany garnitur może być Twoim idealnym sprzymierzeńcem, który sprawi, że poczujesz się miło i świeżo w wielkim dniu.

3. Stylowe

To spojrzenie jest o kreatywności i osobowości. Oficjalnie lub niezobowiązująco, chodzi o połączenie różnych elementów, aby stworzyć stylowy wygląd, jak na przykład połączenie smokingu z zabawną muszką lub połączenie różnych wzorów i nadruków. Nie bój się bawić i błyszczeć! 

4. Biały na białym

Uwielbiamy ten biały na białym, bo nie trzeba nosić sukni ślubnej, żeby być w pełni białym! Jest to świetna opcja, gdy panna młoda nie ma na sobie bieli, na alternatywne wesele lub na plaży.

5. Szary garnitur z dwoma guzikami

Ten klasyczny kolor jest miłą alternatywą dla czerni. Idealna, jeśli Twoja paleta weselna jest w pastelach lub jasnych kolorach.

6. Dwuprzyciskowy garnitur

Inny klasyk, ten piękny granatowy kolor jest kolejną świetną alternatywą dla bycia formalnym, ale nie noszenia czarnego. 

7. Zabawny letni garnitur

Lżejszy garnitur, aby zachować chłód nawet przy niesprzyjającej pogodzie! Kluczem do tego wyglądu jest wybór materiału, który zapewni Ci ładny i świeży wygląd. Połącz ten garnitur z zabawnym krawatem lub chusteczką do nosa. 

8. Podstawowa kurtka garniturowa

Podstawowa kurtka garnituru może być noszona jako dwu- lub trzyczęściowy garnitur. Mniej formalna opcja, która daje możliwość wybrania odważniejszego koloru, połączenia go z pasującymi lub niedopasowanymi spodniami lub spodniami typu chinos.

9. Garnitur kontrolny

Jeśli szukasz czegoś nieco innego, możesz pójść w garniturze czekowym. Bardziej swobodny styl, połącz go z solidnym kolorowym krawatem i koszulą.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz