Post

Boutonierki na panów młodych

Wybór kolorów ślubnych może być jedną z najbardziej przyjemnych części procesu planowania. Podczas gdy tradycyjne schematy kolorów ślubnych składają się zazwyczaj z jednego głównego koloru i dwóch wspierających go odcieni, nowoczesne pary decydują się na bardziej urozmaiconą paletę w ich wielkim dniu. Jeśli zdarzy Ci się być jednym z tych, którzy cieszą się jaśniejszym schematem, możesz się martwić o to, jak połączyć kolory w spójny sposób w całej swojej przestrzeni. Do tego dochodzi jeszcze ważne pytanie: jak moje wesele będzie prezentować nasze tony?

Jednym z najbardziej zabawnych i być może nieoczekiwanych dróg dla Twoich najbliższych przyjaciół, aby nosić swoje kolory jest przez sztukę niedopasowania: druhny sukienki, strój panny młodej, bukiety, a nawet boutonnieres. Niedopasowanie boutonnieres jest doskonałym sposobem na zróżnicowanie chłopaków bez konieczności przechodzenia przez proces wyboru unikalnych strojów dla każdej osoby. Jeśli ta opcja brzmi, jak to może mieć potencjał dla Twoich zaślubin, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby rozpocząć swoją kwiatową przygodę!

Zrób z tego wspólne przedsięwzięcie

Bez względu na płeć, to zabawa dla obu przyszłych małżonków, aby zaangażować się w strój weselny! Podczas gdy niektóre decyzje dotyczące planowania mają mniej ekscytujący wydźwięk, elementy, które odnoszą się do Twoich przyjaciół - zwłaszcza te, które pozwalają Wam obojgu odkryć Waszą twórczość - są fantastycznymi elementami listy kontrolnej, które możecie wspólnie wykonać. Oczywiście, nie wszyscy nowożeńcy mają skłonności kwiatowe, ale nawet ci, którzy mają niejasne zainteresowania tym, jak kwiaty i kolory mogą się połączyć i stworzyć nitujący bukiet, powinni być na pokładzie. Usiądź ze swoją ukochaną i porozmawiaj z nią, aby ocenić ich zainteresowanie!

Bądź świadomy swojego programu

Czy zdecydujesz się trzymać z wcześniej ustalonych kolorów ślubnych ("Robimy złote pościele i jasnoniebieskie świece, znajdźmy kwiaty dla chłopców, które pasują!") lub oddalić się od swojego wystroju ("...złote i niebieskie kolory ślubne oznaczają, że mężczyźni powinni mieć wszystko oprócz!"), należy dostać się na tej samej stronie z ukochaną.

Zbadajcie Państwo swoje opcje wewnętrzne

Jednym z kluczy do planowania wesela jest odrobienie pracy domowej, aby uniknąć rozczarowania. (Czy kiedykolwiek popełniłaś błąd przymierzając suknię ślubną, o której wiedziałaś, że jest poza budżetem?) Zanim pójdziesz na spotkanie z kwiaciarnią lub wejdziesz do sklepu, aby przejrzeć wybory boutonniere, upewnij się, że wiesz, jakie kwiaty będą w sezonie w ciągu miesiąca Twojego wielkiego dnia. Na przykład, jeśli masz serce nastawione na lilie, powinieneś z wyprzedzeniem wiedzieć, że ich szczytowy okres kwitnienia przypada w połowie lub pod koniec lata. Ze względu na niedopasowanie trendu boutonniere, badania są szczególnie ważne, ponieważ prawdopodobnie znajdziesz szerszą gamę kwiatów, które będą pokazywać wybrane przez Ciebie kolory. (Ta zasada odnosi się do wszystkich kwiatów, które planujesz włączyć!)

Znajdź swoją Kwiaciarnię

Być może już pracujesz z kwiaciarnią, a może boutonniere polowanie jest Twoją pierwszą okazją do wyboru kwiatów ślubnych. Upewnij się, że pamiętasz, aby przedyskutować z kwiaciarnią osobiste kwiaty (bukiety, boutonnieres, corsages i wszelkie akcesoria do włosów zawierające żywe kwiaty), aby uzyskać ceny na ten element Twojego ślubu jako całości.

Dopasuj się do ich osobowości

Jeśli zdecydowałaś się wyjść poza swoją kolorystykę ślubną lub jeśli Twój schemat zawiera odpowiednią ilość odcieni, dlaczego nie zrobić z tego zabawnej gry dopasowującej z mężczyznami na Twoim przyjęciu weselnym! Czy John zawsze wydawał Ci się być fajnym niebieskim? Czy powszechnie wiadomo, że Peter kopie fioletowy? To świetna okazja, aby pozwolić swoim najbliższym i najdroższym zabłysnąć, pokazując ich osobowości poprzez ich boutonnieres. Daj każdemu facetowi pierścionek (lub tekst) z opcjami sezonowymi i zapytaj, czy ma jakieś preferencje. Włączenie znajomych do kilku Twoich decyzji weselnych to małe przypomnienie, jak wiele one dla Ciebie znaczą. Dlaczego nie zrobić z tego wspólnego wysiłku?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz