Post

Prawdziwy pan młody: dżentelmeński przewodnik po ślubie

Wiesz, że możesz mówić - zrobiłeś to ze swoimi ślubami małżeńskimi - ale czy możesz chodzić na spacer? Czy potrafisz wcielić w życie to, co obiecałeś zrobić? Ten dżentelmenowski przewodnik po małżeństwie pomoże mężowi rozkwitnąć w jego małżeństwie.

Włókna są zakazane

Małżeństwa, czy też związki w ogóle, są budowane na zaufaniu. Zawsze będąc otwartym i szczerym w stosunku do swojego znaczącego partnera, budujesz to zaufanie. Nawet małe białe kłamstwa nie są zalecane. Chyba że oczywiście mówisz o nowej fryzurze!

Staromodne, dobre maniery

Istnieje wiele słynnych opowieści o mężczyznach poświęcających się dla damy. Podobno sir Walter Raleigh założył kiedyś swój drogi płaszcz na kałużę, aby królowa Elżbieta - pierwsza królowa Elżbieta - nie zamoczyła swoich delikatnych stóp. Nie chodzi o to, czy jest to fakt, czy fikcja. Chodzi o to, że dżentelmeńskie zachowanie może być wykonywane do dziś. Trzymanie drzwi dla swojej ukochanej osoby, bezpieczne widzenie jej w samochodzie, dawanie jej kwiatów bez konkretnego powodu - to wszystko są dżentelmeńskie rzeczy, które możesz zrobić, aby wyrazić swoją miłość i szacunek.

Zaznaczyć te daty

Upewnij się, że pamiętasz te ważne daty! Dwie najważniejsze to Twoja rocznica ślubu i ich urodziny. Jeśli masz nawyk zapominania, ustaw przypomnienie w swoim telefonie już teraz. To grzech śmiertelny, że zapomniałeś o swojej rocznicy ślubu!

Oszustwo jest dla czubków

To oczywiste, ale i tak o tym wspomnimy. Pamiętasz, co mówiono wcześniej o zaufaniu? Nie bądź jednym z "tych" facetów i zawsze pamiętaj o swoich ślubach małżeńskich.

Nie musi być żadnego powodu.

Nie myśl, że musi być jakaś okazja lub powód, aby zrobić coś specjalnego dla współmałżonka. Zorganizuj kolację w fantazyjnej restauracji, przynieś do domu kwiaty, zaplanuj romantyczny weekend. Postaraj się wyjść ponad to, aby okazać swoje uznanie. I upewnij się, że powiesz im, że ich kochasz i doceniasz je regularnie. Najlepiej każdego dnia!

Nie bądź snobem

Jednym z najszybszych sposobów na rozczarowanie ukochanej osoby jest stanie się kanapowym ziemniakiem. Nie oznacza to, że musisz być aktywny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a zwłaszcza nie w domu. Ale leniuchowanie, kiedy są rzeczy, które powinieneś robić i ignorowanie prac domowych jest prawdziwym przełomem. Postaraj się być pomocnym mężem!

Te małe rzeczy wiele znaczą.

Czasami to drobiazgi, które pomagają uczynić cię wspaniałym mężem. Czy twój współmałżonek nienawidzi robić łóżka? Dlaczego nie zajmiesz się tym każdego dnia bez pytania. Czy twój partner jest naprawdę blisko ze swoimi rodzicami? Postaraj się ich dobrze poznać i zbudować z nimi solidny związek. Podejmowanie tego typu wysiłków przyczyni się w znacznym stopniu do podniesienia cię do statusu męża-bohatera.

Bądź najlepszym rezerwowym facetem

Czym pasjonuje się twój współmałżonek? Upewnij się, że się nim interesujesz i naprawdę za nim stoisz. Postaraj się dowiedzieć o rzeczach, które kochają i udzielić im wsparcia. To będzie oznaczać wiele, wiedząc, że jesteś tam, aby ich wspierać i naprawdę zależy ci na nich.

Unikaj rutyny

Romans i podniecenie jest zazwyczaj na wysokim poziomie podczas zalotów, podczas gdy rzeczy są nowe i świeże. A po wymianie obrączek i ślubów, nierzadko zdarza się, że w tym wydziale trochę się zanurza. Niech ci się to nie stanie. Zadbaj o to, aby w waszym związku zawsze był romans i podniecenie i nie pozwólcie, aby wasz związek padł ofiarą rutyny. Jak to wygląda będzie zależało od ciebie jako pary, więc spróbuj i zapamiętaj początkowe podniecenie wczesnych etapów twojego związku i trzymaj to w ogniu.

Pracuj dalej

Prawdopodobnie najlepszą radą dla żonatego dżentelmena jest dalsza praca nad tym. Dobre małżeństwo to takie, w którym oboje partnerzy nie biorą drugiego za pewnik, zawsze okazują sobie szacunek i postępują zgodnie ze złotą zasadą robienia innym tego, co chcielibyście, aby robili wam. Powodzenia!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz