Post

Prezent erotyczny dla niej i dla niego. Pomysły dla początkujących


Wiele osób myśli o tym, aby sprawić bliskiej osobie jakiś wyjątkowy i niezapomniany prezent. W takich przypadkach można pomyśleć m.in. o erotycznych gadżetach. To właśnie dzięki nim można zadbać o to, aby życie seksualne najbliższej osoby zyskało na wartości. Osoby niedoświadczone często mają jednak problemy z dobieraniem takich gadżetów, ponieważ nie za bardzo wiedzą, w co konkretnie inwestować. Nie warto kupować produktów erotycznych w ciemno, ponieważ może się okazać, że bliska osoba nie będzie zachwycona takim prezentem i odłoży go na bok. Straci się wtedy jedynie pieniądze.

Do takich zakupów trzeba się dobrze przygotować, a więc zbadać preferencje seksualne bliskich, a do tego przeanalizować rynek gadżetów erotycznych. Dla większości osób nie będzie to trudne, ponieważ na rynku można znaleźć wiele różnych produktów, zarówno dla par, ale też dla kobiet i mężczyzn. Zależy to od tego, komu chce się wręczyć podarunek erotyczny i na jaką okazję go się zakupi.

Prezenty erotyczne dla kobiet

Jeśli chodzi o prezenty erotyczne dla kobiet warto zwrócić uwagę na kilka najpopularniejszych produktów, na które można przeznaczyć swoje środki finansowe. Wśród nich znajdują się na pewno:

  • kulki gejszy - można je podarować swoim partnerkom, przyjaciółkom, ale też bliskim koleżankom. Jest to nie tylko gadżet erotyczny, ale też zdrowotny, ponieważ dzięki niemu ćwiczy się mięśnie dna miednicy. Używanie takich kulek znacząco poprawia jakość życia seksualnego, ale też chroni przed opadaniem różnych narządów. Zrobione są one z bardzo bezpiecznych materiałów, wykorzystuje się do tego głównie silikon. Co ważniejsze trzeba unikać plastikowych kulek gejszy, ponieważ nie są to zbyt higieniczne rozwiązania, a do tego mogą uczulać,
  • masażery łechtaczki - wiele kobiet przeżywa największy orgazm poprzez masaż łechtaczki. Warto im to umożliwić, nawet wtedy, gdy nie mają przy sobie partnerów seksualnych. Po to właśnie wynaleziono specjalne masażery łechtaczki, dzięki którym można bezproblemowo stymulować łechtaczkę i doprowadzić się do orgazmu. Taki masażer wykorzystywany jest przede wszystkim podczas masturbacji, przyjmuje różnorodne formy, m.in. królików czy też muszelek. Cechują się bardzo designerskim wyglądem, mogą być też używane podczas nieco dłuższej gry wstępnej,
  • wibratory - modeli wibratorów jest bardzo dużo, a więc trzeba zdecydować z jakiego materiału mają być wykonane, jaką mocą mają dysponować oraz ile mają mieć funkcji. To bardzo ważne, ponieważ każda kobieta ma inne potrzeby seksualne. Z takiego prezentu erotycznego ucieszy się jednak wiele obdarowanych kobiet, ponieważ wibrator może być używany zarówno w mieszkaniu, ale też podczas wyjazdu. Łatwo zabrać go ze sobą w torebkę. Najlepiej kupować urządzenia z wypustkami, ponieważ to właśnie one zapewniają paniom najprzyjemniejsze doznania seksualne. W tym zakresie ma się do wyboru różnorodne warianty kolorystyczne oraz rozmiary wibratorów. 

Jak widać do wyboru jest wiele ciekawych rozwiązań erotycznych dla kobiet, dlatego wystarczy uruchomić swoją wyobraźnię i wybrać najkorzystniejsze produkty z całej oferty erotycznej.

Prezenty dla mężczyzn

Jeśli będzie się chciało sprawić prezent mężczyźnie, również nie powinno stanowić to większego problemu, ponieważ do wyboru ma się następujące gadżety:

  • masturbatory - sprawdzają się podczas wyjazdów służbowych czy też turystycznych. Mogą mieć kształt jajeczka czy też specjalnie zaprojektowanej tuby. Dzięki takiemu gadżetowi panowie samodzielnie zadbają o swoje doznania erotyczne i będą mogli zaspokoić własne potrzeby w dowolnym momencie. Najlepiej przeznaczać pieniądze na produkty wykonane z elastomeru,
  • pierścienie erekcyjne - odpowiadają za wzmocnienie oraz przedłużenie erekcji. Dodatkowo wykorzystywane są po to, aby zwiększyć doznania podczas stosunku seksualnego, dzięki nim ma się mocniejszy orgazm. W tym przypadku warto wybierać pierścienie wykonywane z silikonu,
  • masażery prostaty - mało popularne gadżety erotyczne dla panów, ale równie ciekawe. Masażery prostaty bardzo pozytywnie oddziałują na męską erekcję, a doznania seksualne są dzięki nim intensywne. Ponadto pomagają zatroszczyć się o męskie zdrowie. Zaleca się stosowanie masażerów wykonanych z silikonu, ponieważ są bardzo bezpieczne. Najlepiej dokupić do nich lubrykant analny, aby je odpowiednio nawilżyć. 

Szukając właściwego prezentu erotycznego dla mężczyzny warto wziąć pod lupę trzy powyższe możliwości, a każdy mężczyzna, który otrzyma któryś z tych podarunków na pewno będzie bardzo pozytywnie zaskoczony. Wejdź na stronę sklepu erotycznego online Eroprezent.pl i wybierz prezent dla ukochanej osoby!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz