Post

Trendy w ślubnej odzieży męskiej na 2020 r.

Zdecydowanie za długo to właśnie panny młode mają całą uwagę w dniu ślubu - przynajmniej jeśli chodzi o wygląd. Wygląda na to, że sprawy trochę się zmieniły. Panowie młodzi też chcą wziąć udział w akcji! Więcej mężczyzn zwraca uwagę na swoją szafę ślubną i podąża za najnowszymi trendami. Wygląda na to, że rok 2020 będzie miał wiele z tych samych trendów, które widzieliście przez ostatnie kilka lat, ale na znacznie większą skalę. Ogólny klimat jest nowoczesny, z nostalgicznym ukłonem w stronę klasycznych stylów. W tym roku nie ma nic złego w wygłaszaniu oświadczenia.

Chociaż może to być nadal postrzegane jako tabu, aby przyćmić pannę młodą, nie ma powodu, dla którego nie można mieć swój udział uwagi. Co najważniejsze, ważne jest, aby jak najlepiej uzupełnić jej wygląd. Panowie młodzi mogą też wziąć napiwek lub dwa. A jeśli masz ślub z osobą tej samej płci, na pewno będziesz chciała sprawdzić kilka pomysłów na to, jak wyróżnić się i zabłysnąć w 2020 roku.

Bogate kolory

Oczywiście, klasyczny ciemny garnitur i smoking nigdy nie wyjdą z mody, ale coraz więcej panów młodych i panów młodych unika nudnych czarno niebieskich kombinezonów. Nie oznacza to jednak, że musisz nosić jaskrawo wzorzysty garnitur, ale rozważ bardziej nowoczesną, a jednocześnie ponadczasową alternatywę. Oczekuje się, że w 2020 roku, bogate odcienie biżuterii, takie jak szmaragdowa zieleń i burgund, doprowadzą do szału. Każdy odcień zieleni lub czerwieni wydaje się być również dość popularny. Zbyt nieśmiały? Dlaczego nie zdecydować się przynajmniej na kolorową kurtkę z czarnymi lub innymi spodniami w neutralnym kolorze. Latem modne są również białe, opalone i jasnoszare garnitury.

Więcej oczu na ciebie

Jeśli chcesz mieć oczy szeroko otwarte, możesz również poszukać kurtki z fakturą, najlepiej z dotykowym materiałem, takim jak aksamit lub tweed. Aksamit jest idealny na jesienne lub zimowe wesele, a tweed jest idealny na wieś lub na zewnątrz. Jeśli chodzi o wzory, oczekuje się, że czeki i warkocze nadal będą hitem. W zależności od kombinacji kolorów i rozmiaru nadruku, warkocz może wyglądać zarówno dziwnie, jak i klasycznie. Jednakże, jeśli nie jest to Twoja sprawa, uważaj na mocne tkaniny lub wzory, ponieważ mogą one wyglądać jak kostiumy, jeśli są wykonane w całości. W tym przypadku może być lepiej wymieszać i trochę dopasować.

Dwuramienny

Dwulicowe kurtki powracają w tym roku, choć, aby być uczciwym, ten klasyczny wygląd zawsze będzie w modzie i może być bardzo wyszczuplający. Jako alternatywę można wybrać kamizelkę dwurzędową. Jeśli dopasujesz swój strój do swoich panów młodych, posiadanie stylu dwurzędowego jest jednym ze sposobów na wyraźne odróżnienie się od reszty imprezy.

Zestawienie części

Akcesoria są również w centrum uwagi w tym roku, z mężczyzn kochających modne obuwie, zegarki Bond-worthy i inne "dodatkowe" elementy. Akcesoria są świetnym sposobem na nudne spojrzenie na następny poziom. Są one również świetne do przykucia uwagi, nie przesadzając z tym. Nawet jeśli przyciągający wzrok garnitur nie jest odpowiedni dla Ciebie, nie ma powodu, dla którego nie możesz dodać koloru gdzie indziej. Na przykład, wybierz jasną muszkę lub błyszczące spinki do mankietów. Możesz nawet zmienić sznurowadła, aby dopasować je do siebie!

Spodnie High Waisted

Wszystko, co jest wysoko waisted może być wyszczuplające i wydłużenie, jeśli jest noszone prawidłowo. Spodnie z wysoką talią nie tylko wydłużają nogi, ale także mogą sprawić, że będziesz wyglądać na wyższą. Spodnie wysokotarciowe są również nieco wygodniejsze od innych stylów, ponieważ nie wiążą się wokół brzucha. Połącz je z szelkami (nigdy z paskiem) i kamizelką, aby dopełnić stylizację.

Idealne dopasowanie

Skrojone na miarę i wąsko dopasowane garnitury to nowy standard. Ma to sens, ponieważ żaden pan młody nie chce wyglądać tak, jakby pożyczył garnitur taty w swoim wyjątkowym dniu. Ale to może być wyzwanie, jeśli wynajmiesz strój, dlatego też wielu panów młodych w dniu ślubu wybiera garnitur wysokiej jakości. Wysokiej jakości garnitur na miarę może być świetną inwestycją, ponieważ prawdopodobnie będziesz go wielokrotnie używać na przyszłe okazje.

Pan młody

Twój pan młody może również pomóc ci wyglądać jak najlepiej. Oczywiście pomocne jest, jeśli ubierają tę część. A teraz nowym, uroczym trendem wśród panów młodych jest posiadanie panny młodej lub kilku spośród pozostałych członków zespołu. Wesela mieszane są teraz bardzo normalne, a ten pomoże Ci się wyróżnić. Aby rzeczy wyglądały celowo elegancko, panna młoda powinna nosić podobny (jeszcze sfeminizowany) garnitur jak reszta panów młodych.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz