Post

5 niedopasowanych pomysłów na styl dla twoich druhnów

Dbasz o to, by nie dopasować sukienki do Twoich druhn, ale jednocześnie martwisz się, że ściągnięcie tego doda więcej stresu do Twojego planowania ślubu? Nie martw się! Zebraliśmy 5 niedopasowanych pomysłów na styl dla Twoich druhn, z kilkoma wskazówkami i przykładami, które pomogą Ci mniej się stresować i cieszyć się więcej.

1. Medyczne sukienki

Wybierz temat i daj mu popalić! Kosmiczne, romantyczne, vintage, cokolwiek Cię reprezentuje i sprawi, że Twój ślub będzie wyjątkowy, tak jak Ty. Wskazówka: Spróbuj znaleźć materiał lub dostawcę, gdy wybierasz wszystko na swój ślub tematyczny, więc gdy powiesz druhnom temat, masz już gotowe opcje i nie musisz się o to martwić.

2. Ta sama tkanina o różnych kształtach

Jest to świetny sposób, aby dać druhnom swobodę wyboru kształtu, który lepiej do nich pasuje, dzięki czemu mogą być super wygodne i wyglądać niesamowicie. Wskazówka: Zrób teczkę lub tablicę Pinteresta i podziel się z nimi kształtami i stylami, które lubisz, aby dać im wskazówki o tym, czego szukasz.

3. Paleta kolorów

Piękna opcja na sezonowe wesele; kolory jesień, lato, zima lub wiosna! Ty go wybierzesz, a Twoje przyjęcie weselne będzie kołem zamachowym. Wskazówka: Weź próbki kolorów i tkanin i złóż je wszystkie razem, zobacz jak wyglądają jeden obok drugiego, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

4. Wzory

Wzory to świetny sposób na urozmaicenie wyglądu Twojego ślubu i dodanie własnego akcentu do sukni. Wskazówka: Pomyśl o tle i o tym, jak ten wzór będzie z nim wyglądał. Przykład: Plażowe tło z motywem tropikalnych kwiatów doda trochę koloru i sprawi, że sukienki od razu wyskoczą.

5. Różne sukienki, ten sam klimat

Ten jeden wymaga jakiejś organizacji od druhny, aby różne tkaniny, style i dźwięki wyglądać dobrze razem, ale nie stres! Łatwy jak dzielenie się Pantone chcesz z nimi i może poprosić twoją druhnę honorową, aby być na górze tego.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz