Post

7 nietradycyjnych bukietów ślubnych dla Twoich druhn

Czasami to, co sprawia, że nasza dusza jest szczęśliwa, to robienie rzeczy trochę innych. Kwiaty są zdecydowanie piękne, ale może czas na przekręcenie tradycyjnego bukietu druhny? Jeśli jesteś gotowy na przełamanie formy i umieszczenie własnego stempla na przyjęciu ślubnym, alternatywny bukiet dla Twoich druhn może być tym, czego szukasz. Oto 7 nietradycyjnych bukietów ślubnych dla Twoich druhn druhn!

1. Macrame

W ostatnich latach Macrame był tak gorący, że na pewno widziałeś piękne kreacje na Pintereście, a nawet śmiałeś się z samouczkiem DIY, więc dlaczego nie zabrać go do ołtarza? Twoja panna młoda, która zamiast bukietów kwiatowych trzyma w ręku piękne kreacje z makramy.

2. Pączek

Jesteś miłośniczką pączków? Może ten bukiet reprezentuje cię przez całą drogę! Wyobraź sobie, że masz bukiet, który możesz chrupać, kiedy masz ochotę na przekąskę? Z całą powagą, ten niesamowity pomysł Duke's Doughnuts może być Twoim idealnym wyborem!

3. Bukiet szczenięcy

Bo kto nie kocha szczeniaków?! Twoi goście obudzą się podwójnie w momencie, gdy Ty i Twoje druhny pojawicie się z tymi pięknymi kulkami szczęścia i ciepła. Najlepszą stroną tego super uroczego trendu jest to, że pary, które decydują się na bukiety dla szczeniąt zamiast kwiatów, przeznaczają je na cele charytatywne lub adopcyjne! Również Ty będziesz mieć najlepsze wspomnienia i zdjęcia, a jednocześnie dasz swojemu wyborowi centrum adopcyjnego niesamowite zdjęcia do wykorzystania w przyszłości.

Jeśli chcesz zrobić najsłodsze wejście w historii podczas promowania adopcji, masz tu zwycięzcę! I pamiętaj, że najlepszą opcją jest adopcja.

4. Motyle

Ten niesamowity bukiet motyli mówi, że wiosna jest wszędzie i najlepsze jest to, że będzie trwać wiecznie! Twój bukiet może być wspaniałą pamiątką z Twojego szczególnego dnia, która nigdy nie zaniknie. Świetny wybór na rustykalne wesele tematyczne.

5. Liść

Masz wesele na plaży? Albo letnie? Tropikalny liść mógłby być dla ciebie idealnym akcentem. To zielone piękno wniesie do Twojego wyglądu świeży akcent lata i sprawi, że poczujesz się jak w raju.

6. Kwarc i kryształy

Jeśli dobra energia i magiczne wibracje są twoją rzeczą, kryształy i kwarc mogą być pomysłem, którego szukałeś. To może być niesamowity prezent dla twoich druhnów. Możesz wybierać spośród różnych kryształów i kwarcu i dać każdemu członkowi przyjęcia weselnego ten, który odpowiada ich znakowi zodiaku; możesz nawet zrobić mały rytuał przed ślubem! Nie zapomnijcie oczyścić wybranego przez Was kryształu z księżyca w pełni i wody.

7. Latarnie

Zapalcie sobie drogę do ołtarza z pięknymi latarniami. Idealnie nadają się na uroczystości plenerowe z motywem czeskim, rustykalnym lub romantycznym. Twoje druhny będą wyglądać jak wróżki! Jeśli więc szukasz "szczęśliwego nastroju na zawsze", lampiony mogą być Twoim zamiennikiem bukietu!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz