Post

Jak zaplanować wspaniały wirtualny wieczór panieński

Jeśli twoja ekipa nie może spotkać się osobiście, pomoc jest pod ręką, aby zorganizować wspaniałe wirtualne przyjęcie panieńskie, które przyszła panna młoda będzie naprawdę kochać na zawsze. rzyszła panna młoda, która idzie na cyfrową imprezę, nie musi oznaczać końca zabawy. Pomyśl o tym, jak dobrze się bawi w prawdziwym życiu i odtwórz ją online.

Czym jest wirtualny wieczór panieński?

Wirtualny wieczór panieński to spotkanie na Zoomie, Facetime, Hangoutach Google lub podobnej platformie. Wirtualny kontakt to prawdopodobnie nie wymarzony scenariusz dla panny młodej, więc użyjcie tylu rzeczy, aby pokazać, jak dobrze ją znacie i jak bardzo ją kochacie. Nie zapomnij: Tworzycie imprezę do zapamiętania, więc nagrajcie ją, aby upewnić się, że ona zawsze będzie.

Kto urządza wirtualną imprezę panieńską?

Imprezy panieńskie są tradycyjnie organizowane przez druhnę, a wirtualny festyn nie różni się niczym od nich. Można jednak delegować zadania pomiędzy druhnami.

Kiedy odbywa się wirtualne przyjęcie panieńskie?

Ponieważ nie ma tu żadnych rezerwacji podróży, z którymi można by się zmierzyć, prawdopodobnie można zaplanować wirtualną imprezę znacznie bliżej ślubu, jednak dzień przed ceremonią jest nie do pomyślenia, jeśli chodzi o alkohol. Gdziekolwiek pomiędzy tygodniem a czterema miesiącami wcześniej będzie w sam raz.

Gdzie powinniście zorganizować wirtualną imprezę panieńską?

Zoom jest nieskończenie popularny, ale istnieje wiele wspaniałych alternatyw. Facebook Messenger Rooms mają wciągające tła, które przenoszą Cię do ikonicznych miejsc, takich jak piękna plaża lub luksusowy apartament i faktycznie porusza się z Tobą na ekranie i daje poczucie, że naprawdę tam jesteś.

Kto zostanie zaproszony na wirtualną imprezę panieńską?

Każdy, kogo Twoja przyszła panna młoda chciałaby zaprosić na osobistą imprezę, powinien znaleźć się na liście gości. Zazwyczaj obejmuje ona kobiety, bliskie przyjaciółki i kilka kobiet z rodziny, w zależności od tego, co będziesz robić. 

Skonfiguruj kanały komunikacji

Stwórz czat grupowy, aby wszyscy zaangażowani byli świadomi wszystkich zmian. Pozwoli to uniknąć presji ze strony organizatora, który musi stale przekazywać szczegóły różnym osobom. Następnie zdecyduj, która platforma wideokonferencyjna będzie najlepiej odpowiadać rodzajowi uroczystości, którą planujesz i upewnij się, że każdy zaproszony ma swój link. Wcześniej zepsuj pannę młodą. Podniecaj przyszłą pannę młodą jeszcze przed imprezą, podrzucając ją lub wysyłając prezenty do domu. Może to obejmować rekwizyty, takie jak szarfy, welony i korony, maski na twarz, szampan, lub prezenty dla niej do otwarcia przed lub w trakcie połączenia wideo. Możesz również pozostawić prezenty bez etykiet i poprosić pannę młodą o zgadnięcie, od kogo jest każdy prezent. "Posiadanie jednej osoby odpowiedzialnej za organizację jest bardzo pomocne, ponieważ może zapewnić każdemu możliwość wypowiedzenia się i sprawić, że impreza będzie przebiegać płynnie". To może być jedna z druhn, która czuje się bardziej komfortowo.

Stwórz plan imprezy oraz wybierz motyw przewodni

Temat może ożywić Twoją cyfrową imprezę. Wybierz jeden z nich w zależności od zainteresowań panny młodej, czy będzie to kolor, program telewizyjny, film, czy też trend. Temat może informować o stroju, cateringu i rekwizytach. Jeśli nie możesz stworzyć własnego stroju i wysłać go na czas, wystarczy, że wybierzesz strój kolorowy, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Możesz wybrać ulubiony kolor panny młodej lub trzymać się tej samej palety kolorów co sukienki druhny. Bądź kreatywna z dekoracjami. Zamów zewnętrzny łuk balonowy do jej drzwi. W przeciwnym razie wyślij jej zestaw do dekoracji DIY z zabawnymi instrukcjami. "Zestaw ten może zawierać zabawne obrazki, banery i kwintesencję filiżanki dla panny młodej, z której będzie mogła popijać" - wyjaśnia Renson.

Podróżuj bez podróżowania

Wyśrodkuj swoją wirtualną imprezę w miejscu, które chciałbyś razem świętować. Według weterana gościnności Whitney'a Edwardsa z Tripleseat, każdy może mieć złudzenie, że wszyscy jesteście w tym samym miejscu. "Można się przebrać na tę okazję i przywiązać niektóre z przekąsek i koktajli na noc do miejsca przeznaczenia", mówi.

Gastronomia dla podniebienia panny młodej.

Jeśli jest jakiś temat kulinarny lub zajęcia związane z jedzeniem, upewnij się, że każdy wie, co powinien przygotować lub jeszcze lepiej, niech przedmioty zostaną jej dostarczone". Innym genialnym akcentem jest to, że wszyscy goście jedzą i jedzą na tym samym. Gotuj lub zamawiaj identyczne przekąski. Goście mogą również spotkać się i wymyślić niestandardowy koktajl, który nazwiesz imieniem panny młodej.

Poszukiwania prezentu

Poproś najbliższą i najdroższą pannę młodą o nagranie wiadomości wideo, które są następnie zebrane w jeden serdeczny film, który wszyscy razem obejrzycie podczas przyjęcia. Taki film jest bezcennym zbiorowym prezentem i wieczną pamiątką, która pozostanie z panną młodą na długo po wieczorze panieńskim. Nie wspominając już o tym, że jest to świetne miejsce na cyfrową imprezę. Może mógłbyś zamienić jej zdjęcia zaręczynowe w piękny obraz, który mogłaby pokazać na swoim ślubie lub zaprezentować jej niestandardową książkę kucharską z przepisami, zdjęciami i opowieściami od wybranych przyjaciół i rodziny. Przedstawić zajęcia i rozrywkę. Zajęcia te sprawią, że Twoja impreza nie będzie tylko szeregiem cyfrowych twarzy. Wrzuć emocje na zdalną imprezę za pomocą czytnika tarota, internetowego medium lub zrób to za pomocą zdalnej synchronizacji warg. Otrzymasz kompletne nagranie wideo z synchronizacją warg, które będzie stanowić świetną pamiątkę. Zaplanuj epicki wieczór gier i polegaj na sprawdzonych grach imprezowych.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz