Post

Matka Panny Młodej inspirowana prawdziwymi weselami

Niezależnie od tego, czy zbliża się Dzień Matki, czy też nie, Twój dzień ślubu nie jest tylko czymś, na co czekasz. Szanse są takie, że Matka Młodej Pary (lub Pan Młody!) również wiele się spodziewała.

Podczas gdy Ty myślisz o idealnej sukni do noszenia, Twoja mama lub przyszła teściowa prawdopodobnie również myśli o ich idealnym stroju na wielki dzień. Chcą mieć pewność, że będą ładnie wyglądać, pasować do motywu przewodniego, a także zapewnić Ci wystarczająco dużo miejsca, jeśli chodzi o planowanie ślubu. To dużo do przemyślenia!

Aby dać im rękę, wzięliśmy niektóre z naszych ulubionych wyglądów matki panny młodej z prawdziwych ślubów, aby zainspirować kilka wspaniałych przyszłych wyglądów.

Szata makijażowa

Oczywiście, zanim nawet zaczniesz przygotowywać się do ślubu, ważne jest, abyś upewnił się, że Twoja mama czuje się w nim uwzględniony. A czy jest lepszy sposób niż kupienie jej własnej szaty na poranek ślubu?

Jest to świetny sposób na to, aby Twoja mama czuła się zaangażowana w uroczystości podczas gdy Twoje wesele jest przygotowywane, nawet jeśli nadal biega w kółko organizując rzeczy dla Ciebie! Możesz również założyć szaty z napisem "Matka Panny Młodej" lub "Matka Pana Młodego" na plecach, aby nadać jej ten wyjątkowy, mały akcent na Twój wielki dzień.

Nowoczesne falbany

Gdybyś mi powiedział, że moja mama będzie nosić nadmuchiwane rękawy i falbanki w dniu mojego ślubu, byłbym przerażony, ale ten nowoczesny projekt jest absolutnie odpowiedni. Jesteśmy absolutnie zakochani w tym spojrzeniu mamy Natalie w dniu jej ślubu.

Od lekko uniesionych ramion po gruby, odważny dekolt, luźne długie rękawy, krawat i zwężane nowoczesne falbanki - wszystko w tym projekcie przemawia elegancją i okazją. Co jest idealne dla Twojej mamy!

Uwielbiamy również to, że połączyła odważny kolor bakłażana z kilkoma nagimi obcasami, aby nie zdejmować sukienki.

Kwiaty lub wzory

Kwiatowy lub inny elegancki wzór to dobry projekt dla mam do wyboru, aby spróbować uniknąć mieszania się z imprezą weselną zbyt wiele. Odpowiedni rodzaj wzoru na odpowiednim materiale zrobi różnicę między eleganckimi wzorami a czymś zbyt swobodnym.

Niemniej jednak, wzory dają dużo miejsca na różne motywy weselne. Elegancki koktajlowy wzór kwiatowy może być idealny na uroczyste wesele, podczas gdy kwiatowa suknia maxi w połączeniu z formalnymi butami może być świetnym połączeniem dla czegoś bardziej casual lub na zewnątrz.

Uważamy, że mama Corrin'a uderzyła paznokieć na głowie tym pełnowymiarowym białym i kwiatowym wzorem. Tony pomarańczowy i zielony również doskonale uzupełniają się z odcieniami kwiatów ślubnych.

Korona kwiatowa

To był wzruszający dzień ślubu Jessie i jej mamy, która spędziła ostatni dzień w szpitalu przed śmiercią na ślubie córki.

Oprócz tego, że mama ją oddała, Jessie dała jej również pełną koronę kwiatową do noszenia na wielki dzień, która pasowała do białych i zielonych kwiatów ślubnych. Pełna biel wygląda absolutnie olśniewająco w połączeniu z marynarką blokową jej stroju i jest naprawdę oszałamiającym dodatkiem.

To także uroczy sposób na to, aby Twoja mama czuła się bardziej zaangażowana w obchody, szczególnie jeśli dajesz tacie boutonniere.

Tradycyjny

Jeśli masz wesele z tradycyjnymi elementami, to rodzicom może być nieco łatwiej zdecydować, w co się ubrać.

Tak było w przypadku Danushi, która włączyła do swojego ślubu dziedzictwo Sri Lanki. Mama Danushi nosiła oszałamiające brzoskwiniowe drzewko, które dopełniało pastelowe suknie druhny.

Dopasowanie

Jeśli naprawdę chcesz, aby Twoja mama wyglądała na bardziej zaangażowaną w wesele, to poproś ją, aby nosiła ten sam kolor co druhny. Albo, jeśli masz niedopasowane druhny, to dodaj swoją mamę do podniebienia kolorów komplementarnych.

Jest to uroczy sposób na stylistyczne zaangażowanie mamy w wesele, a jednocześnie daje jej swobodę w zakupie sukni, którą wolałaby. Jorinda zrobiła to doskonale ze swoją mamą, która nosiła elegancką suknię z długimi rękawami i pełną marynarską. Sprawdziło się to w przypadku różnych sukni marynarskich i niebiesko-szarych druhn w tym dniu.

Nago

Ufamy, że wszyscy są na tyle dojrzali, by wiedzieć, że chodzi nam o nagi, kolorowy strój...

Jeśli twoja mama nadal podrzuca, w co się ubrać ze względu na twoją paletę kolorów lub motyw, to dlaczego nie nakłonić jej do noszenia czegoś mniej imponującego? Garnitur nago lub projekt sukni może wyglądać olśniewająco obok sukni ślubnej i jest łatwy do sparowania z różnych rodzajów butów, aby ubrać go w górę lub w dół, jak również.

Czarny!

Oczywiście, kiedy wszystko inne zawodzi, wszyscy mamy tę małą czarną sukienkę, do której można wrócić, lub w tym przypadku elegancki czarny wzór dopasowany do matki panny młodej. Bez względu na to, czy ma drobny wzór, czy jest to kolor bloku, czarna suknia jest eleganckim wyborem na wesele i z pewnością może być nadal noszona w wielkim dniu. 

Biały!

Ok, więc wiemy, że to nie jest wyłącznie matka inspiracji panny młodej, ale chcieliśmy dać krzyk tym wszystkim matkom, które są pannami młodymi!

Wskazówka: jeśli to ty i twoja własna matka również bierzesz udział w ślubie, zdobądź zdjęcie wszystkich trzech pokoleń na swoim ślubie dla naprawdę wyjątkowego wspomnienia.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz