Post

Jak urządzić wspaniałe małe wesele

Planujesz kameralne wesele? Jesteśmy zachwyceni! Małe wesela zawsze mają najlepszą atmosferę. Jeśli szukasz sposobu na to, aby poczuć się wspaniale, oto kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić.

Jedną z najlepszych rzeczy w małym weselu jest to, że o wiele łatwiej jest stworzyć wizję tego, jak będzie wyglądała atmosfera. Dlaczego? Posiadanie mniejszej listy gości uwalnia dodatkowy czas i przestrzeń na stworzenie czegoś, co będzie dla Was, jako pary, autentyczne.

Czy będziecie mieli tony i tony świec wszędzie, aby wasze intymne miejsce wesela miało wrażenie, że się świeci? Czy przyniesiesz wygodne meble dla garstki gości, aby się zrelaksować? Czy podasz wielodaniową kolację z interaktywnym elementem? Inspiracja jest nieskończona.

Lily jest jednym z naszych głównych projektantów ślubów tutaj w Easy Weddings. Zazwyczaj jest pierwszą osobą, z którą porozmawiasz, gdy zaczniesz planować swoje wesele z jednym z naszych pakietów ślubnych. Tutaj opowiada nam o swoich ulubionych sposobach na to, aby wesele intymne wyglądało cudownie i czuło się trochę jak zaczarowane.

Chcielibyśmy wiedzieć, co wyobrażasz sobie na swoje intymne wesele. Jeśli nie masz ochoty na samotne planowanie, przejdź do naszej sekcji pakietów ślubnych. Ułatwiamy Państwu planowanie ślubu, edukując i umożliwiając podejmowanie szybkich decyzji, które są zgodne z Państwa wizją ślubu.

Od czego zaczynasz, gdy myślisz o stworzeniu atmosfery intymnego wesela?

Już samo słowo "intymny" przywodzi na myśl tyle dobrych wizualizacji. Tony świec, przytulny kominek, ciepła atmosfera... Zazwyczaj zaczynam od myślenia o jedzeniu, bo uwielbiam dobre jedzenie! Zbiegam się z parą, aby ustalić, w co się pakują, a następnie rozmawiam z ekipą cateringową i każę im opracować charakterystyczne menu, które odzwierciedla coś wyjątkowego w parze.

W przypadku kameralnego wesela lubię robić zasiadaną kolację z wieloma daniami, ponieważ jest ona ekstrawagancka i daje gościom szansę na prawdziwe wniknięcie w rozmowy wokół (pięknie wystylizowanego) stołu jadalnego. Powiedzmy, że para co drugi weekend idzie na piątkowe nocne targi po konkretne danie z makaronem. Znalazłabym sposób na wprowadzenie podobnej potrawy do ich weselnego menu, ponieważ daje nam to coś do rozmowy i naprawdę możemy podkreślić to poczucie intymności.

Jakie są trzy najlepsze wskazówki stylizacyjne do stworzenia wspaniałego, małego wesela?

Tak wiele pomysłów! Kiedy myślę o intymnym weselu, zawsze wyobrażam sobie otoczenie, które jest romantyczne, ciepłe, przytulne i osobiste. Stylizacja naprawdę zależy od pary, ale oto kilka wskazówek stylizacyjnych, które uwielbiam:

  • Świece! Nie ma nic, co ukazywałoby tę ciepłą, świecącą, magiczną atmosferę, którą wszyscy kochamy w intymnym weselu, jak pokój wypełniony świecami. Użyj ich podczas ceremonii, użyj ich na przyjęciu, użyj ich z porzuceniem! Wszystkie różne rozmiary, naczynia, kolory. Idźcie na całość. Cóż, najpierw sprawdźcie w miejscu, gdzie odbędzie się wesele, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Potem zaszalejcie.
  • Plusz. Uwielbiam używać mieszanki faktur, aby stworzyć intymną atmosferę: luksusowe pościele, aksamitne settees, gazowe tkaniny obłożone wysokimi sufitami. Myślę, że to wprowadza mnie w nastrój, że dzieje się tu coś wyjątkowego.
  • Wyjdź na zewnątrz. Naprawdę łatwo jest sprawić, by przestrzeń poczuła się wyjątkowa, gdy jesteś na zewnątrz. Ulubioną moją sztuczką jest stworzenie okrągłego układu ceremonii, dzięki czemu goście będą cię otaczać i będziesz mogła zobaczyć ich wszystkich podczas wymiany przysięgi. Ponadto, kiedy widok jest niesamowity, naprawdę nie potrzebujesz dużo dekoracji.

Czy konieczne jest, aby pary brały pod uwagę tylko małe miejsca weselne, kiedy mają małych gości?

Wcale nie! To powszechne błędne przekonanie o małych weselach. Trochę kreatywności może przejść długą drogę, jeśli chodzi o to, aby większa przestrzeń była odpowiednia dla listy małych gości. W zależności od miejsca, w którym odbywa się wesele, może to być opcja zewnętrzna, o której początkowo nie myślałeś, lub mały zakątek, który byłby wspaniałym tłem dla intymnego wesela. Polecam porozmawiać z lokalem o różnych sposobach, w jaki ludzie korzystają z przestrzeni, aby zobaczyć, co myślą, że będzie czuć się najlepiej, biorąc pod uwagę liczbę gości.

Czy możesz podzielić się z nami kilkoma sposobami na to, aby duże miejsce spotkań stało się bardziej kameralne i dopasowane do mniejszej listy gości?

Sztuczka, którą uwielbiam stosować, polega na przynoszeniu do salonów, aby goście mogli się zrelaksować zamiast stać wokół stołów koktajlowych. Myślę także, że drapanie jest świetnym sposobem na podzielenie przestrzeni na mniejsze segmenty. W przypadku kameralnych wesel na świeżym powietrzu, sprowadzenie małego namiotu może pomóc w wyznaczeniu przestrzeni i sprawić, że poczujesz się mniej, jakby Twoje wesele było na dużym, otwartym polu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz