Post

Jak upewnić się, że Twoja podróż na zakupy sukni ślubnej nie jest stresująca?

Podczas gdy zakupy sukni ślubnej są często zabawne i ekscytujące, mogą być również nieco stresujące. Aby upewnić się, że wyjazd na zakupy sukni ślubnej nie jest stresujący, oto co polecamy.

Zbadajcie sklepy dla panny młodej przed rezerwacją terminów

Sprowadzenie ze sobą matki, przyszłej teściowej, druhny, sióstr i przyjaciół może być trochę stratą czasu, jeśli zrobisz jeden krok w sklepie dla nowożeńców i zdasz sobie sprawę, że ich styl nie jest dla Ciebie.

Aby temu zaradzić, zalecamy, aby przed zarezerwowaniem terminu spotkania zbadać marki i style butiku dla nowożeńców. Zrób punkt stalking ich kanałów mediów społecznościowych i strony internetowej - w ten sposób będziesz miał dobre wyobrażenie o tym, czego się spodziewać, gdy przejdziesz przez drzwi.

Poszukiwanie trendów i marek butików dla nowożeńców to także świetny sposób, aby dowiedzieć się, jak wyobrażasz sobie siebie nosząc w ołtarzu. Choć może się to zmienić w miarę przymierzania kilku sukienek, to przynajmniej będziesz miała punkt wyjścia, z którym Twój konsultant będzie mógł pracować.

Zjedz zdrowy posiłek przed

Jeśli jesteś kimś takim jak ja, niektóre potrawy wysadzają ci żołądek jak balon w ciągu kilku minut. Normalne zakupy ubrań są bardzo niewygodne i nieprzyjemne z nadętym brzuchem - i to bez konieczności przymierzania sukni ślubnej po ślubie!

To znaczy, upewnij się, że zjesz przed wizytą. Zakupy sukni ślubnych są czasami męczące i męczące, a Ty potrzebujesz całej energii, aby nie wślizgnąć się i nie wślizgnąć się z sukni.

Zachowaj otwarty umysł

Dla większości panny młodej, pierwszy raz w życiu będą przymierzać suknię ślubną, kiedy chcą kupić swoją własną. Z tego powodu wiele osób nie będzie miało pojęcia, jaki styl sukni będzie im odpowiadał.

Nie wykluczaj żadnych stylów, zanim wejdziesz do sklepu. Twoja konsultantka ds. ślubu będzie dokładnie wiedziała, jakie style najlepiej pasują do Twojego kształtu i będzie miała wiele sugestii dotyczących stylu, których być może nigdy wcześniej nie rozważałaś.

Upewnij się, że przymierzasz przynajmniej jeden z każdego stylu. Nigdy nie wiadomo, twój styl może być przecież suknią księżniczki!

Spodziewanie się sprzecznych opinii

Podczas gdy twoja matka może absolutnie uwielbiać pewien styl ubioru, twoje druhny mogą się nie zgadzać. Przygotuj się na to.

W końcu jedyna opinia, która ma znaczenie, to twoja własna. Jeśli zakochałaś się w jakiejś konkretnej sukience, nie pozwól, aby opinie innych osób wywarły na ciebie wpływ.

Jeśli jesteś lepsza w robieniu zakupów sama, zrób to.

Mimo, że popularne filmy ślubne mówią nam, aby zabrać wszystkie ważne kobiety w naszym życiu na spotkania sukni ślubnej, czasami najlepiej jest iść samemu.

Odbicie różnych opinii może sprawić, że przymierzanie sukienek będzie stresujące, gdy ma być zabawne, magiczne doświadczenie. Jeśli zostawisz swoje druhny w domu, będziesz mógł dokonać wyboru z jasną głową, a opinie nikogo nie będą wpływać na Twoją decyzję.

Nawet jeśli masz tylko pierwszą wstępną konsultację, będziesz mogła zawęzić wybór sukni, zanim przyprowadzisz swoje druhny i podejmiesz ważną decyzję o tym, który strój założyć do ołtarza.

Nie oczekuj, że od razu znajdziesz

Choć regularnie słyszymy o pannach młodych, które w pierwszym sklepie znajdują wymarzoną suknię ślubną, to jednak nie u wszystkich zakupy sukni są takie same. Być może trzeba będzie przejrzeć kilka butików dla nowożeńców, zanim znajdzie się suknię swoich marzeń.

Ale nie bój się, w końcu znajdziesz idealną sukienkę i będziesz miała okazję przymierzyć różne style przed nią!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz